Koszyk 0
Opis:
Czytając, odkryjecie, że tajniki dynamicznej komunikacji wcale nie są takie tajemnicze. To zasady wiarygodne i sprawdzone przez setki mówców na całym świecie - pomogą także i wam. Czas wyjawić sekret. Autor Ken Davis, uznany autorytet wśród profesjonalnych mówców, hojnie dzieli się tajnikami swojego zawodu. "Tajemnice dynamicznej komunikacji" to nieocenione źródło rad, które pozwolą ci przygotować i wygłosić to, co masz do powiedzenia w sposób, który może zmienić czyjeś życie - także twoje ... Bez zbędnej teorii, autor prowadzi cię przez meandry skutecznych wystąpień. Krok po kroku odsłaniając kolejne tajniki tworzenia i prowadzenia, niezapomnianych dla słuchaczy, wystąpień publicznych. Dowiecie się z niej, jak: * znacznie skrócić czas przygotowań, * wyrażać się jasno i "na temat", * podnieść swoje umiejętności nawiązywania kontaktu ze słuchaczami, * nadać siłę swojej wypowiedzi. Książka zawiera również szereg krótkich ćwiczeń i zadań, które na pewno będą cennym wsparciem, zwłaszcza przed ostatecznym szlifem przemówienia. Po przeczytaniu "Tajemnic dynamicznej komunikacji" możesz być pewny, że prezentacja, wystąpienia publiczne będą już tylko przyjemnością. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Ken Davis
  • 2014
  • 1
  • 160
  • 234
  • 166
  • 978-83-63566-26-5
  • 9788363566265
  • ZBLMP

Recenzje czytelników

komunikacja

Ocena:
Autor:
Data:
Może nie każdy z nas chciałby przemawiać do tłumów, być świetnym mówcą, ale każdy z nas chce mówić tak, aby słuchający nas zrozumieli. Niestety z tym przeważająca większość osób ma problemy, które wynikają nie tylko z braku chęci współpracy drugiej strony, ale na przekazywaniu niejasnych komunikatów.
Ken Davis uświadamia nas jak wiele błędów popełnia każdy z nas. Wielcy mówcy nie są od nas lepsi ... Poza umiejętnością długiego efektownego przemawiania nie potrafią efektywnie przekazać swoich myśli. Autor daje nam wiele wskazówek w jaki sposób pracować z problemem, jak budować wypowiedź, jak nawiązywać więź ze słuchaczami, w jaki sposób przygotowywać się do wystąpień, na co zwracać uwagę. Te pojedyncze elementy w oderwaniu od innych wydają się nieistotne, ale diabeł tkwi w szczegółach i autor nie boi się pokazać jak bardzo uczył się na własnych błędach, co wyniósł z cudzych porażek.
Droga do idealnych przemówień opisana przez autora sprawi, że zaczniemy inaczej patrzeć na przygotowywane materiały, sposoby własnej pracy. Ken Davis zapewnia nas, że dzięki codziennemu poszerzaniu horyzontów, ćwiczeniom językowym nasza sprawność językowa będzie bieglejsza, a przygotowania do przemówień nie tylko mniej męczące, ale i krótsze. Do tego słuchacze zainteresują się przekazywanymi treściami, przez co łatwiej będzie nam również na nich wpływać.
Opisana metoda SCORRE znajdzie zastosowanie na każdym etapie edukacji: od szkoły podstawowej po profesurę. Uważam, że po książkę może sięgnąć każdy, kto tylko chce poprawić swoje umiejętności. Książkę czyta się bardzo dobrze. Przejrzysta struktura, mała powtórka materiału sprawiają, że utrwalamy to, co przekazuje nam autor. Po przeczytaniu pozostaje zastosować nam jego rady w praktyce.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena