Koszyk 0
Opis:
 „TA KSIĄŻKA CIĘ KOCHA”Książka najpopularniejszego youtubera na świecie! PEWDIEPIE to największa gwiazda światowego Internetu – ma ponad 36,5 MLN stałych subskrybentów na swoim kanale YouTube, a w samej Polsce obserwuje go ponad 4,4 MLN osób miesięcznie. PewDiePie (alias Felix Kjellberg) z oglądalnością ponad 8,5 MILIARDA jest najbardziej popularną osobowością ... YouTube na naszej planecie i znajduje się na liście 30 najbardziej wpływowych ludzi w Internecie na świecie w rankingu Magazynu TIMES.  Jego materiały video są najczęściej oglądanymi programami kultury masowej. Teraz PeDiePie swoją nieprawdopodobną popularność i wyjątkowe poczucie humoru wykorzystuje przedstawiając światu swój najnowszy projekt: „Ta książka Cię kocha” („This Book Loves You”), która na trzy miesiące przed premierą stała się bestsellerem #1 Amazona. PewDiePie na 256 stronach książki dzieli się swoimi pomysłami na życie. To nietypowy poradnik, w którym guru współczesnej młodzieży zawarł swoje przemyślenia i najpopularniejsze, kultowe już cytaty oraz kontrowersyjne grafiki i zdjęcia, jako inspiracje do pozytywnych zmian w życiu. Współczesne życie pociąga za sobą masę wyzwań i problemów. PewDiePie ma odpowiedź na każde z nich i czyni to, w typowy dla siebie, przewrotny, niekonwencjonalny i pełen ironii sposób. Wszystko to utrzymane w charakterystycznej dla niego zabawnej i prześmiewczej formie! Ta książka to niezapomniana lektura, która przełamuje stereotypy na temat otaczającego świata i rzeczywistości oraz najlepszy poradnik dla współczesnego pokolenia ERY INTERNETU! Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • PEWDIEPIE
  • 2015
  • 256
  • 210
  • 168
  • 9788364853-07-4
  • 9788364853074
  • ZCW6X

Recenzje czytelników

Recenzja tej niesamowitej książki

Ocena:
Autor:
Data:
Książkę którą czytałem, ,,Ta książka Cię kocha" wykonana przez Alias'a Felix'a Kjellberg'a znanego również jako Pewdiepie, jest po prostu niesamowita.Czytając jego rozterki i radosne chwile można się wczuć w gwiazdę YouTube'a .Po przeczytaniu tej książki mogę uznać Alias jest naprawdę szalony a tą książkę pisał na haju.
Czy ta recenzja była przydatna?

Ta Książka Cię Kocha

Ocena:
Autor:
Data:
Ta książka, tak jak śmiał się jej autor, jako jedyna mnie kocha. Dostałam ją dość niedawno. Przeglądałam ją około godzinę. Nadal nie mogę się nadziwić jak mogło powstać takie dzieło .W ciągu jej przyglądania, mogłam zauważyć fantastyczne ilustracje oraz zdjęcia autora.
PewDiePie pisze w niej w formie cytatów. Czasem naprawdę życiowe, a czasem ironiczne, a jeszcze inne po prostu śmieszne. Pewds nie zapomniał również o swoich 'Bros' ... Upublicznione fotografie (na początku oraz końcu stron) jego fanów także wywołują uśmiech.
Pewne kwestie zostały w języku angielskim, choć mogłabym wymienić więcej propozycji .
Co do samej książki nie ma żadnych zastrzeżeń. Ale sam czas oczekiwania.... Nie mam nic do zarzucenia sklepu bądź dostawy. Człowieka szlak strzela gdy widzi, że w Polsce premiera jest 4 listopada, a na świecie 20 października. No, ale zamawiać na stornie .com i czekać dwa razy dłużej i tyle samo płacić to lekka przesada. Więc tak źle i tak niedobrze.
Pomimo przeciwności losu, nareszcie ją mam i cieszę się niezmiernie. Polecam ją fanom oraz osobom, które chcą pomyśleć o czymś innym w swoim zabieganym życiu. Przez formę jaką oferuje książka można ją ''czytać'' codziennie o każdej porze dnia i nocy, i odkrywać w tych cytatach coś nowego.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena