Koszyk 0
Opis:
Czym jest dla Ciebie efektywność? Lepszym zarządzaniem czasem? Skuteczniejszym ustalaniem listy priorytetów? Realizowaniem większej liczby zadań, czyli: zwiększeniem wydajności? Co Ty na to, by potraktować ją jako pojęcie z dziedziny finansów? Byłaby wtedy po prostu zarabianiem większych pieniędzy.... Miliona zamiast stu tysięcy. Dziesięciu milionów zamiast miliona. Chcesz więcej? Sky is the limit ... Różnica w kwocie tkwi w... efektywności, przyjętej metodzie oraz czasie, jaki możesz przeznaczyć na zarabianie. Efektywność nie dotyczy, rzecz jasna, tylko pieniędzy i biznesu, ale całego naszego życia. W tej książce autor skupia się jednak na niej w kontekście biznesowym i menedżerskim. Pokazuje Ci krok po kroku, co należy robić, aby poprawić wyniki za pomocą kilku prostych technik. Opanowanie przynajmniej jednej z nich pozwoli Ci poprawić osiągane rezultaty o 10 – 30%. Pomyśl, jaki skutek przyniosłoby zastosowanie dwóch, trzech albo większej liczby technik. Podczas lektury poznasz ich całkiem sporo, więc będzie w czym wybierać. Dlaczego masz wierzyć Danielowi J. Kubachowi? Ponieważ osobiście przetestował proponowane techniki poprawiania efektywności. Zarobił swój pierwszy milion, potem kolejne. Teraz czas na Ciebie! Daniel J. Kubach — absolwent psychologii zarządzania, biznesmen, multimilioner, inwestor i Anioł Biznesu. Członek Business Centre Club. Karierę w biznesie rozpoczął w wieku dwudziestu lat w branży pośrednictwa finansowego, następnie skupił się na inwestowaniu w nowe przedsięwzięcia. Aktualnie w jego portfelu inwestycyjnym znajduje się osiem spółek. Jego życiową misją jest inspirowanie ludzi do działania i stwarzanie im nieograniczonych możliwości. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Daniel Kubach
  • 2015
  • 140
  • 209
  • 140
  • 97883283-0853-4
  • 9788328308534
  • ZCRWD

Recenzje czytelników

Sztuka efektywności

Ocena:
Autor:
Data:
„Chcesz więcej? Sky is the limit. Różnica w kwocie tkwi w… efektywności, przyjętej metodzie oraz czasie, jaki możesz przeznaczyć na zarabianie”

Na pewno każdy z Was chciałby zostać milionerem, a czy zastanawialiście się jak możecie tego dokonać? Tak, na pewno przychodzi Wam teraz do głowy Lotto, lecz niestety prawda jest taka, że tam wygrywają nieliczni i niestety, ale nasze szanse na wygraną są bardzo małe. Istnieje przecież tyle innych sposobów na bycie bogatym ... Najlepszym przykładem jest sam autor książki, który jak mówi nie od razu został multimilionerem, zaczynał jako agent od ubezpieczeń, później zakładał swoje firmy lecz niestety bardzo szybko bankrutował. W końcu zarobił swój pierwszy milion, a później kolejne.
Na pewno jesteście ciekawi jak tego dokonał…
Otóż w tej króciutkiej książce (bo to zaledwie 140 stron) autor zdradza swoje metody i techniki właśnie na odniesienie tak dużego sukcesu. Zdradzę Wam jedną jaką przytacza na samym początku. Jeżeli jedziemy na ważne spotkanie, gdzie prawdopodobnie mamy podpisać ważny kontrakt, umowę itd. To zróbmy wrażenie na kontrahencie. Podjedźmy luksusowym samochodem, na ten wieczór ubierzmy drogi garnitur, drogi zegarek. Okazuje się, że takie można by pomyśleć detale, robią dobre wrażenie i zachęcają inwestora do współpracy z nami.
Jeżeli chcecie dowiedzieć się jakie są jeszcze inne techniki na tego rodzaju sukces, to koniecznie zajrzyjcie do książki.
Książkę czyta się niesamowicie szybko i przyjemnie. Jest napisana językiem, który nas nie zanudzi lecz wręcz przeciwnie właśnie zaciekawi. Kolejnym elementem przyjemnego czytania jest duża czcionka, nasze oczy nie męczą się, a my nie denerwujemy się, że powoli nam idzie. Autor przytacza wiele sytuacji ze swojego życia, ale nie tylko, często wspomina o Janie Kulczyku.
Rozdziały nie są długie dzięki czemu czytelnik już na samym starcie nie będzie się zniechęcał, tylko z przyjemnością sięgnie po lekturę wiedząc, że szybko ją przeczyta i nie będzie się męczył.
Zachęcam do lektury wszystkich przyszłych milionerów i osoby które chcą i mają plan na życie i biznes.
Moja ocena: 9/10
Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Efektywność

Ocena:
Autor:
Data:
Bycie efektywnym jest ważną, przydatną umiejętnością dotyczącą zarówno sfery biznesu, jak i całego naszego życia. Od sztuki efektywności zależy nasza praca i jej rezultaty — im efektywniejsi jesteśmy, tym więcej zarabiamy i częściej znajdujemy czas wolny dla siebie i naszych najbliższych. Na czym jednak polega ,,bycie efektywnym’’? Jak wiązać tę efektywność z wizerunkiem, zarządzaniem firmą, kontaktami?

Daniel J. Kubach, biznesmen, miliarder i absolwent psychologii ... znalazł odpowiedzi na te pytania. Kosztowało go to stratę pieniędzy, ,,przyjaciół’’, trochę nerwów, jednak na koniec zyskał dwie bezcenne rzeczy — czas i doświadczenie. Poprawa stylu pracy oraz szereg dobrych decyzji umożliwiły mu zarobienie pierwszego miliona, a potem kolejnych.

W książce ,,Sztuka efektywności” dzieli się z czytelnikami obserwacjami, spostrzeżeniami i metodami ułatwiającymi rozsądne zarządzanie finansami. Krótkie rozdziały dotyczą poszczególnych zagadnień związanych ze sferą naszego sposobu przyjmowania i wykonywania zadań, a także koncentracją, odpowiednio dobranymi celami i działaniem. Autor posługuje się przystępnym stylem, co jednak nie odbiera mu profesjonalizmu, a znacząco ułatwia lekturę osobom niedoświadczonym, niepewnie poruszającym się po tym gruncie tematycznym.

Poradnik nie ma dużej objętości — liczy ledwie sto trzydzieści jeden stron, pomijając strony przeznaczone na notatki. Można go uzupełniać, a także podkreślać interesujące nas fragmenty.

,,Sztukę efektywności” poleciłabym przede wszystkim młodym przedsiębiorcom i osobom zainteresowanym ekonomią, sukcesem i tworzeniem własnej firmy. Z pewnością przypadnie do gustu także pracownikom, którzy chcą zwiększyć swoją skuteczność.

Anna Zborowska
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena