Koszyk 0
Opis:
 Zabawna i pouczająca opowieść o 18- letniej dziewczynie, prześladowanej w szkole z powodu nadmiernej tuszy. Autorka pokazuje, jak zmienia się jej życie, kiedy postanawia, że nie będzie dłużej ofiarą. Początki są jednak bardzo trudne – wizyty u kolejnych lekarzy są frustrujące i nic nie dają. Dopiero spotkanie z ekscentryczną terapeutką Penelopą, która opracowuje dla Kaś ... ki Nowy Styl Życia, zaczyna przynosić zdumiewające efekty. Mimo trudnych relacji z ojcem dziewczyna stopniowo odzyskuje wiarę w siebie. Znikające kilogramy i pojawienie się w jej życiu pierwszego chłopaka wzmacnia ją psychicznie na tyle, że potrafi stawić czoła swoim prześladowcom. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Sylwia Trojanowska
  • 2015
  • 286
  • 208
  • 135
  • 20
  • 978837835-409-3
  • 9788378354093
  • ZCT3P

Recenzje czytelników

Doskonała na lato!

Ocena:
Autor:
Data:
Świetna, porywająca książka, o Kaśce, młodej dziewczynie walczącej z nadwagą (problemem z którym w tych czasach spotyka się wielu młodych ludzi). Jej życie ulega zmianie w momencie kiedy poznaje Maksa, swoją pierwszą miłość. Resztę zostawię w tajemnicy... Przekonajcie się sami! Książką wciągnęła mnie niesamowicie, nie mogłam się od niej oderwać! Czekam na kolejne części! Polecam!
Czy ta recenzja była przydatna?

Możesz osiągnąć wszystko,Twoja siła tkwi w Tobie

Ocena:
Autor:
Data:
MOŻESZ OSIĄGNĄĆ WSZYSTKO TWOJA SIŁA TKWI W TOBIE
Kochane dziewczęta bo to właśnie głównie do Was adresowana jest ta wspaniała książka do lektury której chcę Was z całego serca zachęcić.Książka,która pozwoli Wam uwierzyć w siebie,a co najważniejsze pokochać siebie.Jestem nią tak zafascynowana,że zapomniałam wspomnieć tytuł tej niezwykłej powieści.Chodzi oczywiście o najnowsze dziecko Pani Sylwii Trojanowskiej "Szkoła latania" ... Zanim jednak zdradzę Wam nieco więcej o samej fabule chcę serdecznie podziękować autorce za możliwość przeczytania utworu,a tym samym podarowania mi wielu wspaniałych chwil podczas kibicowania głównej bohaterce.
Dziewczęta zapewne wielu z Was zdarzyło się i na pewno zdarzy jeszcze nie raz stanąć przed lustrem i ubolewać nad niedoskonałościami własnego ciała.Patrzycie na siebie i myślicie "To mam za małe,tamto za duże".To normalne,takie niepisane prawo młodości.Problem zaczyna się wtedy gdy Wasza niedoskonałość staje się przekleństwem w życiu.Właśnie tak wygląda codzienność głównej bohaterki"Szkoły latania".Kaśka Laska jest osiemnastolatką taką samą jak Wy.Ma marzenia,pragnie przeżyć prawdziwą miłość.Nie wierzy jednak,że marzenie to może się spełnić gdyż jak sama o sobie mówi z laską nie ma nic wspólnego. Dziewczyna jest zamkniętą w sobie uciekającą przed ludźmi osobą przytłoczoną przez swój największy problem jakim jest nadwaga.Kaśka nienawidzi swojego ciała i wie,że tylko ona odpowiada za to jak teraz wygląda.Młoda kobieta czuje na siebie złość jednak nigdy nie próbowała zrobić nic by podjąć walkę ze swoim największym kompleksem.Pewnego dnia na rodzinnym obiedzie przy bogato zastawionym stole Kaśka mdleje.Zdarzenie to jest jej osobistym apogeum.Osiąga dno od którego postanawia się odbić. Bo przecież gorzej być nie może.Przetrwała już wszystko kpiny i szykany rówieśników. Prześladowania i niewybredne żarty.Jeśli zdecydujecie się sięgnąć po książkę będziecie razem z Kaśką śledzić jej walkę o marzenia.Będziecie świadkami jej walki o siebie i swoje lepsze życie.Autorka dała czytelnikowi możliwość by krok po kroku mógł niemalże uczestniczyć w niezwykłej przemianie Kaśki. Przemianie nie tylko fizycznej ale przede wszystkim wewnętrznej.To wszystko sprawia,że bardzo szybko Kaśka stanie Wam się bardzo bliska.Będziecie jej kibicować i mocno trzymać kciuki za jej sukces.
Mam wrażenie,że Pani Sylwia poprzez historię Kaśki chciała zostawić nam przesłanie,że jeśli czegoś bardzo chcemy możemy osiągnąć wszystko. Musimy tylko odnaleźć w sobie swoją wewnętrzną siłę,która potrafi przenosić góry:)
I tym optymistycznym akcentem podziękuję Wam,że zechcieliście przeczytać moją recenzję mając jednocześnie nadzieję,że zachęciłam Was do sięgnięcia po książkę bo naprawdę warto! Ja osobiście z niecierpliwością czekam na kontynuację powieści.Autorka kończy część pierwszą w taki sposób,że chciałam krzyczeć "Nie to nie może być koniec,chcę jeszcze"! Pani Sylwio tak nie wolno.Tak się nie robi:)

Moja ocena to:9/10

Pozdrawiam,
Agnieszka Kaniuk
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena