Koszyk 0
Opis:
Wyobraź sobie, że zasypiasz i tym samym wkraczasz do innego, w pełni wykreowanego przez siebie świata. Możesz na przykład latać, spotkać się ze znanym aktorem lub odwiedzić dawno nieżyjącą ukochaną osobę. To wszystko jest możliwe, jeśli tylko nauczysz się programować swoje sny. Dzięki dokładnym instrukcjom i praktycznym wskazówkom dowiesz się, jak osiągnąć samoświadomość we śnie, zaś proste i skuteczne metody sprawią, że zaczniesz śnić świadomie zaledwie w 90 dni ... Natomiast zabawne i pouczające opowieści innych osób, będą dowodem, na to, że doświadczanie świadomych snów jest możliwe. Ta napisana z lekkością publikacja prezentuje również historię świadomego śnienia oraz opisuje współczesne badania i eksperymenty w tej dziedzinie. Zdradza pomysły na zastosowanie porad i wskazówek, które przybliżą cię do świadomego śnienia. Przedstawia metody wywoływania świadomych snów, a także uczy, jak analizować i interpretować sny. Dzięki książce określisz swój profil świadomego śnienia oraz dowiesz się, jak skutecznie prowadzić dziennik snów. Oprócz niezwykłych snów, świadome śnienie to także szansa na: życie marzeniami, uzdrawianie siebie, odkrycie przeszłych wcieleń, rozwinięcie się duchowo, rozwiązanie problemów codziennego życia czy odwiedzenie innych rzeczywistości. Jeśli zastosujesz się do prostych reguł, to wkrótce zasilisz szeregi osób śniących świadomie! Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Mark McElroy
  • 2013
  • 1
  • 288
  • 205
  • 145
  • 97883-6247-6886
  • 9788362476886
  • ZATNO

Recenzje czytelników

Chcielibyście mieć świadomość podczas snu? Przeczytajcie.

Ocena:
Autor:
Data:
Założeniami autora było głównie nauczenie nas świadomego śnienia i kontrolowanie swoich snów. To niemożliwe pomyślisz. Byłam tego samego zdania, jednak po przeczytaniu tej publikacji naprawdę zaczęłam wierzyć, że możemy kontrolować swoje sny i oddziaływać, sterować nimi.

Zacznijmy od tego czym jest świadome śnienie. Otóż jest to sen, w którym stajemy się świadkami tego, że śnimy oraz osiągamy kontrolę nad przebiegiem tego snu.


W książce znajduje się 9 rozdziałów ... Każdy z nich zawiera po kilkanaście podrozdziałów. Początek to typowe wprowadzenie, opisy snów, porady co zrobić, aby dobrze sypiać, wywoływanie świadomych snów, osobiste wskazówki i techniki osób, które świadomie śnią już od dłuższego czasu, zastosowanie świadomego snu czy interpretacja snów.

Publikacja ta to mnóstwo porad i wskazówek, które pozwolą nam być świadomym podczas sny, co może być naprawdę ciekawym przeżyciem. Metody zastosowane w książce mają przynieść rezultaty po około 90 dni.

Świadome śnienie to świetny sposób na pozostanie duszą towarzystwa, gdyz większość ludzi interesuje się snem i wszystkim co z nim związane. Możesz zabłysnąć wiedzą o świadomym śnieniu.

Bardzo ciekawym pomysłem wykorzystanym w książce było zrobienie dziennika snów, w którym zapisuje się sny z dokładnymi szczegółami i datą snu. Dzięki temu sny będą nas odwiedzały częściej i będziemy więcej z nich pamiętać.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o śnie, zachęcam do sięgnięcia po tę publikację.

Recenzja dostępna również na: http://blask-ksiazek.blogspot.com/2013/01/mark-mcelroy-swiadome-snienie-dla.html#more
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Najlepsza pozycja o LD!

Ocena:
Autor:
Data:
„Człowieku to beznadziejne. Jeżeli nie robisz w snach wszystkiego, czego zapragniesz, to po co w ogóle śnić?”
Sny potrafią nas zaskakiwać, zabawiać, dawać nam nadzieję, ale czasem też przerażać. Gdybyśmy jednak mogli kontrolować to, o czym śnimy, wszystko by się zmieniło, prawda? Moglibyśmy doświadczać wszystkiego, o czym marzymy, moglibyśmy iść na kawę z ulubionym aktorem/aktorką, porozmawiać ze zmarłymi, a może nawet zyskać pewność siebie i przećwiczyć chociażby rozmowę o pracę ... Brzmi absurdalnie, ale naprawdę jest możliwe.
Książka Mark’a McElroy’a „Świadome śnienie dla początkujących” jest idealną pozycją dla tych, którzy wierzą, że wszystko to, o czym wspomniałam powyżej jest możliwe. Autor nie rzuca czytelnika od razu na głęboką wodę, wręcz przeciwnie. Tłumaczy wszystko od podstaw, w bardzo spokojny i przystępny sposób. Dodatkowo każdy rozdział jest ciekawie skonstruowany – na początku dowiadujemy się, co możemy w nim znaleźć. Potem jest oczywiście rozwinięcie tematu, a na koniec podsumowanie i krótki opis tego, co czeka nas na kolejnych stronach. Dzięki temu zabiegowi możemy sobie spokojnie wszystko utrwalić w głowie i lepiej zapamiętać.
Nauczymy się tutaj od podstaw rozpoznawać świadome sny, kontrolować je, zakotwiczać się nich, interpretować je, a także dowiemy się, w czym mogą nam one pomóc. Wszystko jest bardzo dobrze opisane, idealnie dopracowane, nikt nie będzie miał problemów z tym, żeby rozpocząć swoją przygodę ze świadomym śnieniem. Z pewnością wyciągnąć można z tej książki wiele rad i nauk, a gdy zastosujemy się do wszystkich technik i praktyk, z pewnością osiągniemy cel. Książka ma bardzo dobre mobilizujące działanie. Dodatkowo w środku znajdziecie „test”, który uświadomi Wam, czy jesteście blisko nabycia tej umiejętności czy nie. Autor zachwycił mnie znakomitymi opisami i analizami, które odpowiadają na każde pytanie pojawiające się w głowie czytelnika.
Jednak z tej książki można wynieść o wiele więcej. Świadomy sen to jedno, ale sam sen, relaks i odpoczynek to drugie. Podczas czytania uświadamiamy sobie, że należy zmienić nasz styl życia, nie tylko po to, żeby zacząć kontrolować swoje sny. Po prostu po to, aby samemu czuć się lepiej we własnym ciele, żeby cieszyć się każdym dniem. Nie mogło tutaj również zabraknąć relacji ludzi, którzy są już z tym tematem obeznani, jednak też zaczynali od zera. Też byli początkującymi w tej dziedzinie, a z ich historii możemy wysnuć wiele wniosków, ba! Nawet nie musimy robić tego sami, autor sam postanowił przeprowadzić analizę za nas, więc daje nam złote rady na srebrnej tacy. I jak tu nie skorzystać?
Z czystym sumieniem mogę polecić tę pozycję każdemu, kto ma ochotę na rozpoczęcie znakomitej przygody! Sama kilka razy miałam świadomy sen i muszę przyznać, że to coś naprawdę niesamowitego. A dzięki tej książce na pewno uda mi się zwiększyć ich częstość i nauczę się je lepiej zapamiętywać. Idealny podręcznik wiedzy o LD, nie tylko dla początkujących.

www.sheti-shetani.blogspot.com
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena