Koszyk 0
Opis:
Mniej Więcej
  • Teresa Warzecha
  • 0
  • 128
  • 97883-7254-9617
  • 9788372549617
  • N7954
  • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Superblok zima

Ocena:
Autor:
Data:
"Superblok zima" to dużego formatu książeczka z różnorodnymi zadaniami dla najmłodszych. Ćwiczenia nie są trudne. Przeważają kolorowanki, odnajdywanie różnic, krzyżówki, rebusy, łączenie w pary pasujących do siebie elementów, labirynty, rysowanie po kropkach. Zdarzają się jednak zadania, do wykonania których niezbędna jest znajomość literek ... Wybór jest naprawdę imponujący i każdy maluch znajdzie tu zadania adekwatne do własnego wieku i zainteresowań a wszystkie one w uroczym zimowym klimacie.

Łamigłówki znajdują się na każdej stronie więc wyklucza to używanie pisaków. W tym wypadku świetnie sprawdzą się różnorodne kolorowe kredki. Polecenia są krótkie, konkretne a i bez nich nietrudno domyślić się o co chodzi w danym ćwiczeniu.

Cały zbiór kojarzy mi się też z tymi, po które sama sięgałam w dzieciństwie. Wtedy można było nabyć dla maluchów książeczki bez jakiś udziwnień i zbędnych dodatków. Widząc natomiast zachwyt na buźkach moich dzieci stwierdzam z całym przekonaniem, że takie książeczki są naprawdę rewelacyjne i ponadczasowe.

Książeczki takie jak ta mają duży wpływ na rozwój dziecka. Maluchy dzięki nim ćwiczą rączkę, uczą się logicznego myślenia, rozwijają wyobraźnię. Wszystko to ściśle łączy się z dobrą zabawą i satysfakcją z wykonanego zadania. Na pewno warto się nią zainteresować, szczególnie, że dni są coraz krótsze a i pogoda zdaje się nas nie rozpieszczać. Warto więc pożytecznie i miło spędzić wolny czas sięgając właśnie po prezentowaną publikację. Polecam ją wspólnie z dziećmi ;)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena