Koszyk 0
Opis:
Konstruktywne myślenie, skuteczna komunikacja, kontrola nad własnym życiem, dobre emocje, strategia samodzielnego motywowania się... Do osiągnięcia tego wszystkiego brakuje Ci? aż 2%! Aż? Tak, bo te 2% decydują o wszystkim - tyle waży Twój mózg. Nadszedł czas, abyś w pełni wykorzystał jego potencjał. Proponuję Ci zmianę. To będzie podróż od powtarzających się błędów, ograniczeń, nerwów i frustracji do świadomego życia, wolności emocjonalnej ... stabilnych relacji i realizacji Twoich najważniejszych celów. Po pierwsze... bądź bardziej świadomy! Zajrzyj trochę głębiej i odszukaj w sobie to, co najlepsze. Odkryj własne ograniczenia i blokady, by zerwać z nimi raz na zawsze. Porzuć stare przeświadczenia, problematyczne relacje, męczące nawyki i zacznij świadomie zarządzać swoim życiem. Po drugie... wpłyń na bieg wydarzeń! Success and change to Twój prywatny trening umysłu. Nareszcie dowiesz się, jak skutecznie wpływać na zdarzenia, by bez przeszkód realizować plany i układać życie na własnych warunkach. Mateusz Grzesiak - międzynarodowy nauczyciel i trener, psycholog, autor książek o rozwoju osobistym, emocjonalnym, duchowym. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Helion
 • twarda
Mniej Więcej
 • Mateusz Grzesiak
 • 2014
 • 0
 • 240
 • 216
 • 145
 • *, 9788324696550
 • 9788324696550
 • ZBPYF

Recenzje czytelników

Pozytyw

Ocena:
Autor:
Data:
Mateusz Grzesiak motywuje do pokonywania trudności, do rozwoju emocjonalnego, duchowego i osobistego. Uświadamia nam, że potencjał jest w nas a nie obok. To od nas zależy, czy z niego skorzystamy czy nie.
Pierwsza książka przeczytana w 2015 i od razu wylądowała w ulubionych. Dodałem dużo podkreśleń, oznaczeń, dużo adnotacji na marginesach.

Polecam szczerze.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dobra robota

Ocena:
Autor:
Data:
Świetna pozycja pokazująca mechanizmy funkcjonowania psychiki ludzkiej. Mateusz Grzesiak jest nauczycielem, który potrafi zmieniać człowieka. Bravo. Polecam.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena