Koszyk 0
Opis:
Tajemnice Imperium to książka dla osób, które chcą się dowiedzieć więcej o ciemnej stronie Mocy. Znajdują się w niej interesujące fakty, liczne opisy projektów, dzięki którym można samodzielnie wykonać podkładkę pod kubek czy model AT-AT’a, a także zabawy pobudzające wyobraźnię.
Mniej Więcej
  • 2016
  • 24
  • 288
  • 200
  • *, 9788379836741
  • 9788379836741
  • ZD4O7
  • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Tajemnice Imperium. Star Wars

Ocena:
Autor:
Data:
Książka Tajemnice Imperium odkrywa przed najmłodszymi fantastyczne ciekawostki ze świata Gwiezdnych Wojen. Na początku jedank świetna niespodzianka dla młodych konstruktorów w postaci instrukcji wykonania krok po kroku AT-AT'a czyli najpopularniejszego pojazdu bojowego Imperium oraz podkładki pod kubek. Dalej mnóstwo naklejek, zakładki do książki, historia jednej z głównych postaci filmowej sagi Dartha Vadera, charakterystyka armii Imperium i liczne zadania do rozwiązania ... Fanów Star Wars ucieszy z pewnością fakt iż są tu również żetony po wypchnięciu których otrzymujemy grę memo z wizerunkami postaci z filmu oraz kolorowe naklejki.
Książeczka pochłonęła nas na długi czas zdobywając szczególnie aprobatę mojego syna i wędrując z nim w plecaczku do przedszkola. A że lubię prace ręczne i chcąc nie chcąc zdążyłam już obejrzeć kilka filmów, składanie projektów znalezionych na kartach publikacji było dla nas fajną zabawą i pochłonęło na długo. Projekty nie są na tyle łatwe by mógł je samodzielnie wykonać pięciolatek dlatego do pracy zabraliśmy się razem. Po skończeniu zagraliśmy natomiast w dobrze nam znane gry a w nowej odsłonie mój syn jakby odkrył je na nowo. W końcu ulubieni bohaterowie TV nie od dziś zachęcają najmłodszych do zabawy i nauki. Karty są grube i wytrzymałe dlatego też z pewnością posłużą nam do zabawy na długi czas.
Jeżeli chodzi o wydanie to oczywiście cieszy duży format oraz przejrzysta i dynamiczna szata graficzna. Aż szkoda, że książeczka nie jest jeszcze bardziej obszerna. Z drugiej strony w tej chwili mamy coś do poczytania, zabawy i gry w którą możemy grać bez końca i to w stosunkowo niewysokiej cenie. Polecam
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

słaba

Ocena:
Autor:
Data:
Mojemu synowi który ma 7 lat się nie podobała muwił mi ,że jest bardzo nudna
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena