Koszyk 0
Opis:
Chcesz dowiedzieć się szczegółów o broniach używanych w serialu STAR WARS Rebelianci? Jesteś fanem latających pojazdów? Na wszystkie pytania związane z tymi tematami uzyskasz odpowiedź w książce Broń i pojazdy. W książce oprócz interesujących faktów znajdziesz również sposób na samodzielne wykonanie astronomicznego droida!
Mniej Więcej
  • 2016
  • 24
  • 288
  • 200
  • *, 9788379836758
  • 9788379836758
  • ZD4OA
  • 7-10 lat, 10-13 lat

Recenzje czytelników

Broń i pojazdy. Star Wars Rebelianci

Ocena:
Autor:
Data:
Broń i pojazdy to niezwykły przewodnik przybliżający pasjonatom filmu Gwiezdne Wojny broń oraz pojazdy ze świata Rebeliantów. Najmłodsi kierując się instrukcjami z książki będą mogli pokusić się o samodzielne wykonanie własnego jeżdżącego Choppera, poznają wyjątkową broń rebeliantów, będą mogli poznać ciekawych bohaterów i wyjątkowe statki kosmiczne oraz spróbować je narysować oraz co szczególnie ucieszyło mojego syna zagrać w Rebelianckiego Piotrusia ... Do lektury dołączone są bowiem karty do gry, które trzeba wypchnąć z grubych stron książki. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych są również kolorowe naklejki prezentujące bohaterów filmu oraz liczne zadania do wykonania.
Książeczka pochłonęła nas na długi czas zdobywając szczególnie aprobatę mojego syna i wędrując z nim w plecaczku do przedszkola. A że lubię prace ręczne i chcąc nie chcąc zdążyłam już obejrzeć kilka filmów, składanie projektów znalezionych na kartach publikacji było dla nas fajną zabawą i pochłonęło na długo. Projekty nie są na tyle łatwe by mógł je samodzielnie wykonać pięciolatek dlatego do pracy zabraliśmy się razem. Po skończeniu zagraliśmy natomiast w dobrze nam znane gry a w nowej odsłonie mój syn jakby odkrył je na nowo. W końcu ulubieni bohaterowie TV nie od dziś zachęcają najmłodszych do zabawy i nauki. Karty są grube i wytrzymałe dlatego też z pewnością posłużą nam do zabawy na długi czas.
Jeżeli chodzi o wydanie to oczywiście cieszy duży format oraz przejrzysta i dynamiczna szata graficzna. Aż szkoda, że książeczka nie jest jeszcze bardziej obszerna. Z drugiej strony w tej chwili mamy coś do poczytania, zabawy i gry w którą możemy grać bez końca i to w stosunkowo niewysokiej cenie. Polecam
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena