Koszyk 0
Opis:
Powyższe zdanie jest prawdziwe zawsze, jeśli to, o czym marzysz, jest zgodne z tym, kim jesteś. Jeśli tak zapisano w boskim planie, możesz zrealizować wszystkie swoje pragnienia. Tak twierdzi dr Wayne W. Dyer, który na własnej skórze doświadczył mocy duchowej przemiany. Od dawna cytował teksty św. Franciszka z Asyżu i wschodniego mędrca Lao-tzu i snuł rozważania na ich temat, jednak do któregoś ... momentu posługiwał się ich mądrościami wyłącznie w wymiarze intelektualnym. Gdy pewnego dnia odkrył, że może korzystać z nich także na poziomie duchowym, zrozumiał, że przeszłość, przyszłość i teraźniejszość nie są liniowe - mogą dziać się równocześnie, tu i teraz. Wystarczy tylko wierzyć, wiarę przekuć w odczuwanie, a wszystkie nasze pragnienia mogą stać się rzeczywistością. W trakcie lektury zwróć uwagę na to, jak ważne jest odczucie w swoim ciele tego, czego pragniesz w Twoim życiu. Szczególną uwagę zwróć na to, co oznacza wiedzieć w głębi siebie, że naprawdę jesteś boską istotą w materialnym świecie na ziemi. Na kolejnych stronach wielokrotnie będę podkreślał, jak ważna jest Twoja wyobraźnia w stworzeniu życia pełnego spełnionych pragnień. Jednak Twoja wyobraźnia to domena, która kontrolowana jest przez Twoje procesy myślowe. Gdy umieścisz w swojej wyobraźni myśl na temat tego, kim chcesz się stać, zachęcam Cię, byś żył tak, jakby Twoje pragnienie już urzeczywistniło się w fizycznym świecie. Dr Wayne W. Dyer jest znanym na całym świecie mówcą i pisarzem zajmującym się zagadnieniami samorozwoju. Napisał ponad trzydzieści książek, między innymi Potęgę intencji i Duchowy manifest. Ma doktorat z doradztwa edukacyjnego, uzyskany na Uniwersytecie Stanowym Wayne, był też profesorem nadzwyczajnym na Uniwersytecie St. John's w Nowym Jorku. Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Sensus
  • miękka
Mniej Więcej
  • Wayne W. Dyer
  • 2015
  • 224
  • 208
  • 140
  • *, 97883246-8081-8
  • 9788324680818
  • ZCN0Q

Recenzje czytelników

Spełnione marzenia

Ocena:
Autor:
Data:
Czy ktoś z Was zastanawiał się kiedyś nad dotarciem do swojego duchowego wnętrza?
Nad medytacją?
Jeżeli tak, to koniecznie musicie sięgnąć po książkę „Spełnione marzenia”.
Zdradzę Wam, że składa się z dziewięciu rozdziałów w których dr Wayne poprowadzi Was jako osobisty duchowy przewodnik. Dokładnie wytłumaczy na czym polega Wasze „wyższe ja” i w jaki sposób je odnaleźć ... Na przykładzie samego autora zobaczycie jak wielką potęgą jest wiara w Boga i ile zdziałać możecie siłą myśli i swojej podświadomości. Możecie być teraz w różnym momencie swojego życia, może jesteście w pełni sił, lub chorzy, a może już przezwyciężyliście chorobę.
Książka ukaże Wam, że zmarli, nie tylko ci bliscy czuwają nad nami i często nawet nie spodziewamy się sposobu w jaki się z nami komunikują. Tutaj znajdziecie na to pytanie być może chociaż w połowie swoją odpowiedź.
Siła wiary i myśli może być tak ogromna, że pozwala wygrywać ludziom z najcięższymi chorobami, rozwiązać problemy, na które wydawałoby się, że nie ma wyjścia. W tej książce nauczycie się jak nad tym wszystkim panować i w jaki sposób tych dwóch potęg używać.
Książka poddająca czytelnika refleksjom nad życiem. Spokój który płynie z kart jest wyczuwalny i aż chce się wracać tak często jak to jest tylko możliwe do ponownego czytania. Rozdziały są bardzo widocznie zaznaczone, często poprzedzane jedną czystą kartką, tak aby czytelnik mógł na spokojnie zastanowić się i pomedytować nad tym co przed chwilą przeczytał i czego się dowiedział. Dodatkowym i ogromnym plusem na pewno jest to, że przed rozpoczęciem każdego z rozdziałów znajdziemy cytat, który wprowadza nas w kolejną lekcję.
Myślę, że już sama okładka zachęca czytelnika do refleksji i porusza wyobraźnię. Trzeba również wspomnieć, że na samym końcu znajduje się wkładka ze zdjęciami dr Wayne’a. Każde jest podpisane, a w trakcie czytania wyjaśnione i dokładnie opisane zdarzenie kiedy zostało zrobione.
Książkę uważam za godną polecenia ludziom, którzy chcieliby, a może boją się, lub też nie umieją wprowadzić w swoje życie zmiany, może się wyciszyć, trochę pomedytować, lub dowiedzieć się co nieco o swojej świadomości i podświadomości.
Książkę przeczytałam i zrecenzowałam dzięki wydawnictwu Helion.
Moja ocena: 9/10

Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena