Koszyk 0
Opis:
Samantha zawsze wiedziała, że poświęci się prowadzeniu rodzinnej fabryki czekolady. Od kiedy babcia Rose wyśniła pierwszy przepis na legendarne, najlepsze na świecie praliny, czekoladowa tradycja była przekazywana z pokolenia na pokolenie. Niestety przyszłość nie wygląda słodko. Jeśli Samantha nie zdoła spłacić zaciągniętego przez poprzedniego dyrektora kredytu, fabrykę przejmie bank oraz jego manager - irytująco arogancki przystojniak Blake Preston. Samantha przysięga do tego nie dopuścić ... Wraz z matką i siostrami wpada na wyśmienity pomysł: zorganizuje w miasteczku walentynkowy festiwal czekolady... Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Znak
 • miękka
Mniej Więcej
 • Sheila Roberts
 • 2013
 • 1
 • 408
 • 168
 • 118
 • 978-83-240-2363-9
 • 9788324023639
 • ZATJ0

Recenzje czytelników

Czy czekolada wywołuje uśmiech?

Ocena:
Autor:
Data:
Niesamowita książką na chłodne wieczory. Pozwala nie tylko odprężyć się ale również zatopić w słodkiej czekoladzie. Książka pobudza nie tylko wyobraźnie ale również kubki smakowe... Oczywiście nie wytrzymałam i w czasie czytania książki skonsumowanych zostało kilka czekolad- oczywiście nie tak pysznych jak opisanych w książce.

"Słodsze niż czekolada" to książka nie tylko o brązowym szaleństwie, ale również o miłości i o tym, jaką dla każdego człowieka wartość powinna mieć rodzina ... Z rodziną człowiek w stanie pokonać jest najtrudniejsze chwile. Oczywiście nie można zapomnieć o przyjaciołach, którzy starają się całym sercem pocieszać oraz wspomagać w trudnych decyzjach.

Książka zwraca też uwagę na to jak ważne jest pierwsze wrażenie w przypadku poznawanych osób. Jednak pozwala zauważyć jak ono potrafi być mylne. Po przeczytaniu warto zastanowić się nad swoim życiem. Czy mogę liczyć na moją rodzinę tak jak bohaterka książki? Czy mam przyjaciół jak jej matka która straciła drugiego męża? I czy w moim życiu jest ktoś pełniący rolę cichego Anioła Stróża? Po przeczytaniu książki wiem, że na wszystkie pytania jestem w stanie odpowiedzieć TAK! a Ty?
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Czekoladą spływająca

Ocena:
Autor:
Data:
Każdy wie, że czekolada uzależnia. Ta książka podobnie. Jest świetną opowieścią o zakazanej miłości, sukcesie, intrygach i oczywiście czekoladzie :) Tylko uwaga - podczas czytania najlepiej nie jeść czekolady, bo nie będzie się umiało przestać!
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena