facebook
promocje
 

Skup i sprzedaż wierzytelności przez banki

28,69 zł

33,90 zł

Oszczędzasz: 5,21 zł
(15%)

Chwilowo niedostępne

Nabywanie i sprzedaż przez bank wierzytelności stanowi bardzo interesujący temat w dziedzinie prawa bankowego. Omawiane przeze mnie zjawisko występuje w obrocie gospodarczym na dwóch przecinających się płaszczyznach: zabezpieczania wierzytelności i windykacji wierzytelności. Sprowadzając do wspólnego mianownika te dwa pojęcia mogę stwierdzić, że istotą problemu w mojej pracy jest skuteczne i praktyczne zarządzanie wierzytelnościami. Bez systematycznego i różnorodnego zabezpieczenia wierzytelności bankowych skuteczność ich windykacji jest zdecydowanie mniejsza.
W swojej pracy skupiłam się na najważniejszych problemach związanych z obrotem wierzytelności bankowych, przy czym praca nie zawiera rozważań natury prawnej, lecz przedstawione są w niej najbardziej istotne informacje praktyczne.
Pokaż więcej >

Informacje dodatkowe

Tytuł Skup i sprzedaż wierzytelności przez banki
Autor Izabela Heropolitańska, Paweł Kawaler
Wydawnictwo Twigger
Oprawa miękka
Rok wydania 1998
Liczba stron 540
Długość [mm] 205
Szerokość [mm] 145
ISBN 83-85946-03-9
Indeks A8070
Sposób odbioru/dostawy zamówienia Księgarnia Matras, Paczkomat InPost, Kiosk RUCHu, Poczta Polska, Kurier DHL

Słowa kluczowe

Użyj spacji aby rozdzielić słowa, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy. więcej »

Oceniasz: Skup i sprzedaż wierzytelności przez banki