Koszyk 0
Opis:
Piotr Stawiński to świetny handlowiec i wieloletni menadżer, od kilkunastu lat zarządzający zespołem kilkudziesięciu osób. W swojej książce poddaje osądowi zgromadzone przez lata doświadczenia, weryfikuje poglądy, snuje refleksje i wyciąga wnioski. Czyni to, aby podzielić się własną wiedzą z czytelnikiem pragnącym odnieść sukces zawodowy. W siedemnastu niezbyt długich rozdziałach przedstawia mnóstwo recept na jego osiągnięcie. Swoje rozważania rozpoczyna od postawienia śmiałej tezy ... że życie każdego z nas jest swego rodzaju przedsiębiorstwem, którego prezesem, menadżerem i liderem jesteśmy my sami i tylko od naszych umiejętności zarządzania nim zależy jego powodzenie. Niniejsza książka to swoista instrukcja obsługi życia jako środka do odniesienia sukcesu i osiągnięcia osobistego szczęścia. Wyłożona w siedemnastu punktach popartych licznymi przykładami z życia autora, jego przyjaciół i znajomych. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Piotr Stawiński
  • 2014
  • 1
  • 254
  • 195
  • 122
  • 978-83-7942-437-5
  • 9788379424375
  • ZCA59

Recenzje czytelników

motywacyjne

Ocena:
Autor:
Data:
Niemal każdy marzy o sukcesie lub zazdrości innym osiągnięć czy bogactwa. Psychologowie (z Brianem Tracym i Robertem Cialdinim na czele) przekonują nas, że sukces może odnieść każdy. Jedni robią to lepiej inni gorzej, a jeszcze innym wcale w życiu się nie powodzi. Skąd takie rozbieżności mimo podobnego potencjału? Takie informacje możemy zdobyć z wielu źródeł z psychologii sukcesu. Coraz bardziej popularne są blogi, vlogi ... których autorzy opowiadają o rozwoju osobistym i umiejętności prowadzenia negocjacji. Z tego powodu książki często tracą na popularności. Jednak czy ważne jest to, co przeczytamy/usłyszymy czy raczej materiał potrzebuje przemyślenia, przetrawienia i pogłębiania tematu oraz poznawania samego siebie? Bardzo dobrym rozwiązaniem jest sięganie po literaturę, którą możemy mieć pod ręką, czyli książkę niewielkich rozmiarów zawierającą wszystko to, z czym mamy problem na co dzień.
W książce „Składniki Twojego Sukcesu” jeśli jesteście w tematyce oczytani, wyszkoleni to nie znajdziecie niczego nowego. Wszystko już było omówione przez innych autorów i często dokładniej. Jedyne, co jest odmienne to doświadczenia, z którymi dzieli się autor. Piotr Stawiński poza teorią opowiada nam o swoim rozwoju, ścieżce zawodowej, która może być inspiracją dla innych. W książce brakuje mi odesłania do literatury, która mogłaby rozbudować zdobytą z niej wiedzę.
Plusem każdej książki dotyczącej sukcesu jest to, że zawsze można do niej wrócić, pokreślić, zrobić notatki, wyciągnąć wnioski. Piotr Stawiński podaje czytelnikowi listę pytań, które powinien sobie postawić.
Książkę polecam wszystkim, którzy chcą odnieść sukces w jakiejkolwiek dziedzinie i jeszcze nie czytali niczego na ten temat. Jest ona skierowana do młodzieży, która stoi na rozstaju dróg i traci wiarę w możliwość zmienienia własnego życia. Będzie to również doskonała lektura dla osób, które przez większość życia pracowały w warunkach dawnego systemu, w którym na rozwój nie stawiano. Autor uświadomi ich, że są w stanie odmienić własne życie i zrobi to przystępnie.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena