Wirtualny doradca
facebook
promocje
 

37,10 zł

42,90 zł

Oszczędzasz: 5,80 zł
(14%)

Chwilowo niedostępne

Czytelnik znajdzie w książce syntetyczną analizę problemu bezrobocia – przyczyn i konsekwencji występowania tego zjawiska oraz szeroko rozumianego systemu pomocy postpenicjarnej ze szczególnym uwzględnieniem roli kuratora. Autorzy przybliżają także problematykę postaw, ich roli i wpływu na funkcjonowanie człowieka.
Niniejsza publikacja ma także za zadanie przybliżyć czytelnikowi przebieg i wyniki badań przeprowadzonych wśród bezrobotnych osób skazanych, przez których rozumie się w niniejszej pracy osoby, wobec których warunkowo zawieszono wykonanie kary lub warunkowo przedterminowo zwolniono z odbywania kary za przestępstwa przeciwko mieniu.
Autorzy mają nadzieję, że niniejsze

opracowanie wniesie więcej światła w problematykę związaną z readaptacją zawodową przestępców i przyczyni się do wypracowania nowego, lepszego modelu pracy z osobami mającymi przeszłość przestępczą, które stoją przed koniecznością podjęcia legalnego zatrudnienia.
ze wstępu

Pokaż więcej >

Informacje dodatkowe

Tytuł Skazani na rynku pracy
Autor Marcin Sosnowski, Leszek Wieczorek
Wydawnictwo Śląsk Wydawnictwo Naukowe
Oprawa miękka
Rok wydania 2008
Numer wydania 2
Liczba stron 180
Długość [mm] 233
Szerokość [mm] 160
ISBN 978-83-7164-5-747
EAN 9788371645747
Indeks X8124

Słowa kluczowe

Użyj spacji aby rozdzielić słowa, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy. więcej »

Oceniasz: Skazani na rynku pracy