Koszyk 0
Opis:
Zbiór baśni, bajek najchętniej czytanych dzieciom na dobranoc. To opowieści, które nie tylko wzruszają i bawią, ale również rozwijają dziecięcą wyobraźnię i są lekcją uniwersalnych wartości. Przenieś się do magicznego świata baśni stworzonego przez ulubionych przez dzieci pisarzy.
Mniej Więcej
  • Marzena Kwietniewska-Talarczyk
  • 2014
  • 176
  • 297
  • 211
  • 978-83-7983-025-1
  • 9788379830251
  • ZCAWO
  • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Skarbnica bajek na dobranoc

Ocena:
Autor:
Data:
Autorem ilustracji zawartych w tej książce jest Marcin Piwowarski i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem Jego talentu. Obrazki te bowiem nadają tej księdze taki niepowtarzalny klimat. A gdy do tych wszystkich zalet dodamy jeszcze grubą sztywną okładkę, dobrej jakości gruby papier oraz atłasową zakładkę to wiemy już, że mamy do czynienia z lekturą z tak zwanej górnej półki. Mnie bardzo się ta księga podoba. Myślę, ze jest naprawdę bardzo piękna.

I choć książek z bajkami ... baśniami i legendami w naszym domu jest całe mnóstwo, to i tak z przyjemnością znalazłam miejsce na kolejną. Ale nie powiem Wam jak ona się tam prezentuje, bo rzadko mam okazje widzieć ją na swoim miejscu. Zazwyczaj moje starsze dziecko trzyma ją tuż przy swoim łóżku bym co wieczór mogła jej przeczytać choć jedną z historii opisanych wewnątrz.

Baśnie od lat cieszyły dzieci na całym świecie. My sami także się na nich wychowaliśmy i wspominamy je z sentymentem. Pozwólmy zatem i naszym dzieciaczkom dobrze poznać wszystkie te historie. Na pewno będą zachwycone. Polecam :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena