Koszyk 0
Opis:
Po przeczytaniu tej książki, powstałej na podstawie wielu godzin rozmów i analizowania metody Diego Simeone, nie można oprzeć się wrażeniu, że gdyby nie zajmował się futbolem, byłby liderem w jakiejkolwiek innej dziedzinie życia zawodowego Diego Pablo Simeone, znany również jako Cholo, były znakomity piłkarz i obecny trener Atlético Madryt, jest bez wątpienia urodzonym zwycięzcą ... W tej książce szczerze opowiada o swoim życiu i pracy zawodowej, o metodzie kierowania ludźmi i o zasadach, których przestrzega, kiedy w oparciu o wspólny wysiłek i wzajemne zaufanie dzieli się z piłkarzami swoją wiedzą. Dzięki jego doświadczeniom każdy może odkryć w sobie cechy pozwalające stawić czoło wszelkim zawodowym i życiowym wyzwaniom. „Cholo kocha swoją pracę, a może nawet ma na jej punkcie obsesję. Jego osobowość pomaga mu w kierowaniu grupą i wskazywaniu jej właściwej drogi. Urodził się z umiejętnością radzenia sobie z presją. Na zawsze pozostanie uzależniony od zapachu murawy” - Kiko, były piłkarz Atlético Madryt. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Rebis
 • miękka
Mniej Więcej
 • Diego Simeone
 • 2015
 • 1
 • 186
 • 215
 • 136
 • 978837818-787-5
 • 9788378187875
 • ZCW7K

Recenzje czytelników

Simeone

Ocena:
Autor:
Data:
Diego Simeone to klasa sama w sobie. Wielki piłkarz między innymi Sevilli, Atletico, Interu czy Lazio. Już jako piłkarz wiedział, ze chce być trenerem, na boisku był liderem. Od 2011 szkoleniowiec Atletico Madryt, z którymi zdobywa największe sukcesy w karierze trenerskiej. Jego zespół gra coraz lepiej i pobija klubowe rekordy.

Książka zaczyna się od notki do drugiego wydania hiszpańskiego. Następnie znajduje się wstęp z odpowiedzią na pytanie dlaczego i jak powstała książka ... Wstęp należy do dobrze znanego wszystkim Luisa Aragonesa, byłego selekcjonera reprezentacji Hiszpanii.

W książce znajduje się także dział poświęcony najważniejszym cytatom trenera. Książka się kończy dodatkami w postaci spotkań o Puchar Króla w sezonie 2012/2013, o lidze hiszpańskiej 2013/2014, oraz lidze mistrzów 2013/2014.

Trzy dodatki o których wspomniałem są autorstwem dziennikarza, który wiele godzin poświecił na rozmowę z Simeone. Przedstawiają one wydarzenia z punktu widzenia szkoleniowca.

Książka opowiada o zasadach jakimi kieruje się Diego. Większość poparta jest przykładami z życia piłkarza czy trenera. Podane są wzorce i idole od których Simeone się uczył i wyciągał jak najwięcej.

Książka ma narracje pierwszoosobową. "Jest skierowana do szerokiej grupy czytelników bez względu na to czy są fanami piłki nożnej czy nie. Rady Simeone można zastosować w każdej dziedzinie życia."
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena