Koszyk 0
Opis:
Oto wznowienie bestsellerowej książki Gary’ego Zukava pt. Siedlisko duszy, wydane z okazji 25-lecia premiery. Publikacja została poszerzona o przedmowę m.in. Oprah Winfrey. Z tą samą niezwykłą umiejętnością, z którą Zukav w Tańczących mistrzach Wu Li wyjaśniał czytelnikom zagadnienia nowej fizyki, teraz zabiera ich w podróż po zakamarkach duszy i roli, którą odgrywa ona już ... tu na Ziemi. Autor opisuje także narodziny nowego człowieka, który w postrzeganiu świata wykracza poza pięć zmysłów. Siedlisko duszy to studium podstawowych uniwersalnych praw wszechświata, takich jak: harmonia, współpraca, dzielenie się czy poszanowanie wartości, a także życia wewnętrznego: emocji, myśli, intencji oraz intuicji i serca, w których upatruje sposób na tworzenie własnego losu i egzystencji. Książka pokazuje również, jak udoskonalić swoje życie codzienne, jak każde małżeństwo spoić w partnerstwo duchowe, jak zadbać o pokój na świecie, jak zrozumieć nasz gatunek i ewolucję. To publikacja, która daje szerokie spojrzenie na odwieczne pytania człowieka: „Skąd jesteśmy?”, „Dokąd podążamy?”, dzięki czemu czytelnik może dotknąć głębi istnienia i poznania oraz ma szansę „zajrzenia w siebie”. Ta wyjątkowa pozycja, w zaskakująco jasny i klarowny sposób wyjaśnia podstawowe zagadnienia ludzkiej egzystencji, przez co każdy ma szanse doświadczyć procesu narodzin samego siebie. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Gary Zukav
  • 2015
  • 1
  • 274
  • 205
  • 145
  • 15
  • 9788363965-56-3
  • 9788363965563
  • ZCOMZ

Recenzje czytelników

Siedlisko duszy

Ocena:
Autor:
Data:
W jaki sposób postrzegacie samych siebie? Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, że być może za Waszym życiem, sposobem postrzegania świata czy osobowością kryje się coś więcej? Dusza. Słowo tak dobrze znane, a tak źle rozumiane i niedoceniane. Ludzie z biegiem lat zapomnieli, co jest najważniejsze, zapomnieli, że są światłem i czystą energią. Ale koniec z tym, Gary Zukav to zmieni!
„Siedlisko duszy” to książka, którą z łatwością mogłabym podzielić na dwie zasadnicze części ... Pierwsza z nich skupia się na wprowadzeniu czytelnika w tematykę energii, intuicji, karmy i istnienia duszy. To opowieść o tym, skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy. Gary Zukav skłania nas do refleksji i rozmyślań, przytacza wiele przykładów, które pozwalają nam zrozumieć to, co ma na myśli. Znaleźć można tutaj informacje o tym, czego dusza się uczy, z czego czerpie informację, czym jest intuicja i czy aby na pewno powinniśmy się jej zawsze słuchać.
Drugą część stanowią porady i ćwiczenia, które mają na celu pomóc nam zyskać kontrolę nad naszym wnętrzem. Zawiera w sobie pytania, ćwiczenia i lekcje życia, które krok po kroku pozwalają nam rozwinąć intuicję i zrozumieć samych siebie. Bardzo istotne jest to, aby faktycznie skupić się na tych działaniach i nie pozwolić sobie na myślenie o niebieskich migdałach. Tylko wtedy, gdy oddamy się całkowicie temu programowi, będziemy w stanie czerpać z niego jak najwięcej.
Książka nie jest napisana skomplikowanym językiem, wręcz przeciwnie – bardzo przystępnym i w pełni zrozumiałym. Jednak nie polecam czytania jej w miejscach, które mogą rozpraszać naszą uwagę. Czasami lekki język to nie wszystko i naprawdę trzeba się odpowiednio zagłębić w lekturze, aby ją zrozumieć. Tak właśnie jest z twórczością Gary’ego Zukava. Jeżeli tylko pozwolimy, aby wiedza zawarta w tej książce weszła głęboko w nasz umysł, to z pewnością wiele na tym zyskamy. Nie jest to lektura przeciętna i łatwa, wymaga otwartego umysłu i zaangażowania.
Czy jest to ten typ literatury, który potrafi zmienić nasze nastawienie i postrzeganie świata? Z pewnością! To pozycja przeznaczona nie tylko dla osób, które dopiero wchodzą w tematykę duszy i intuicji, ale również dla tych, którzy już od lat żyją w zgodzie ze swoim wnętrzem. Gary Zukav w bardzo charakterystyczny dla siebie sposób przedstawia ową tematykę i uważam, że warto zapoznać się z jego punktem widzenia. W końcu wiedzy nigdy dosyć, prawda?
„Siedlisko duszy” to książka, która z pewnością otwiera nas na nowe doświadczenia i doznania. To opowieść o tym, jak odnaleźć samego siebie, dotrzeć do głębi swojego wnętrza i zrozumieć, co jest dla nas najważniejsze. Zastanawiacie się, w którym kierunku podążyć? Ta książka Wam pomoże. Oczywiście nie będzie to wyglądać tak, że po jej przeczytaniu od razu obierzecie właściwy kierunek, ale będziecie w stanie słuchać Waszej duszy i intuicji, a to jest zawsze dobra droga. Pamiętajcie, że każdy odgrywa na Ziemi ogromną rolę, trzeba tylko nauczyć się kontrolować swoje wnętrze, aby ją zrozumieć.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena