Koszyk 0
Opis:
Naukowcy głównego nurtu twierdzą, że to, czego nie można dotknąć, zmierzyć albo zwielokrotnić w laboratorium, nie istnieje. Jednak ta książka pokazuje, że świat to coś więcej niż to, co widzimy na co dzień.  Przed tobą zbiór rewolucyjnych badań, które dowodzą, że wszechświat jest rozległą SIECIĄ połączonych ze sobą poziomów istnienia ... wielorakich sfer pełnych zjawisk zarówno z dziedzin fizyki kwantowej, biologii, neurobiologii, jak i religii czy metafizyki oraz zupełnie nowych przestrzeni.  Owa ukryta budowa Sieci przedstawiona jest w trzech przystępnych częściach: infrastruktura, łączniki i poruszanie się po Sieci, poprzedzonych unikalnymi starożytnymi i religijnymi przekazami na temat różnorodnych warstw świadomości, które absorbują umysł i bajecznie pobudzają wyobraźnię. Dzięki tej książce otworzysz okno na totalnie inną rzeczywistość, poznasz sposoby dotarcia do równoległych wymiarów, odkryjesz techniki wchodzenia w odmienne stany świadomości, tajniki skutecznej medytacji i przemieszczania się między różnymi poziomami istnienia.  Już nigdy nie spojrzysz na rzeczywistość w ten sam sposób… Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Marie D. Jones, Larry Flaxman
  • 2015
  • 1
  • 216
  • 205
  • 145
  • 9788363965594
  • 9788363965594
  • ZCFSA

Recenzje czytelników

Sieć

Ocena:
Autor:
Data:
Na naszym rynku pojawia się coraz więcej książek o otaczającej nas rzeczywistości. Czy faktycznie jest ona taką, jaką ją widzimy? Czy poza tą jedną płaszczyzną postrzeganą przez nasze oko nie ma nic więcej? Teoretycznie wydawałoby się, że jeżeli czegoś nie widzimy to tego nie ma, ale osobiście nie raz przekonałam się o błędności takiego podejścia do życia. Ukryte wymiary i odmienne poziomy istnienia są czymś, co stara się powoli udowodnić nawet nauka. Przestaje to więc być kwestią wiary ... a zaczyna być kwestią wiedzy.
Marie D. Jones i Larry Flaxman przedstawiają świat jako rozległą Sieć, w której wszystko jest ze sobą połączone. Nie tylko na tym poziomie rzeczywistości, ale również na każdym innym. Wniosek z tego jednoznaczny: skoro jesteśmy połączeni z innymi wymiarami, to na pewno możemy się do nich dostać. Tak, możemy. Pozostaje tylko kwestia tego, w jaki sposób. O tym autorzy nie zapomnieli i w ich książce możemy znaleźć kilka sposobów, aby to osiągnąć. Właściwie są to metody znane każdemu, kto choć trochę interesuje się podobną tematyką: OOBE, medytacja, hipnoza.
Książka dzieli się na trzy zasadnicze części. W pierwszej z nich dowiadujemy się, czym jest Sieć, jakie są jej poziomy i jak była pojmowana przez starożytne religie. Nie zastanawialiście się nigdy, w jaki sposób ludzie dawnych czasów zyskiwali wiedzę, którą dzisiaj badają fizycy i inni naukowcy przy pomocy nowoczesnej technologii? Uważa się, że nie mieli żadnej zaawansowanej techniki, a jednak wiedzieli… Druga część skupia się na mechanizmach działania Sieci. Znaleźć tam można informacje o tunelach czasoprzestrzennych czy liniach mocy. Autorzy piszą również o percepcji, która jest tutaj kluczowym zjawiskiem. Część trzecia dotyczy sposobów poruszania się po Sieci – to właśnie tutaj przedstawione zostały wyżej wymienione przeze mnie metody oraz sposoby przekazywania informacji w obrębie Sieci.
Książka została napisana w bardzo przystępny sposób i nie porusza bardzo skomplikowanych tematów z dziedziny fizyki kwantowej. Myślę, że autorom nie chodziło o to, aby uczyć nas jej podstawowych zasad, ale bardziej o to, żeby uświadomić czytelnikowi, co tak naprawdę dzieje się wokół niego. Ta książka z pewnością rozbudza ciekawość i umysł, tworzy nowe postrzeganie rzeczywistości i zachęca do dalszego zgłębiania wiedzy w tym temacie. Bibliografia, która posłużyła do stworzenia tej publikacji jest dosyć obszerna i znaleźć w niej można sporo ciekawych pozycji, które w dokładniejszy sposób przedstawią nam poszczególne zagadnienia i być może odpowiedzą na pytania, które pojawiły się w naszej głowie podczas lektury „Sieci”.
„Sieć. Badanie ukrytej infrastruktury rzeczywistości” jest przystępną książką z gatunku literatury popularno-naukowej. Wyjaśnia podstawy innych poziomów istnienia w bardzo przystępny, jasny i w pełni zrozumiały sposób. Napisana lekkim i przyjemnym w odbiorze językiem, obfitująca w metafory i przykłady, które jeszcze lepiej umożliwiają zrozumienie poruszanych w niej zagadnień. Z pewnością idealna dla osób, które dopiero zaczynają się przekonywać do istnienia ukrytych poziomów rzeczywistości i pragną pogłębiać swoją wiedzę. Osoby nieco bardziej rozeznane w temacie nie znajdą tutaj raczej nic nowego, mogą jedynie ugruntować swoją wiedzę.
bookeaterreality.blogspot.com
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena