Koszyk 0
Opis:
Rozlew krwi w rytmie Bad moon rising. Dora Wilk udowadnia, że męska skleroza jest początkiem wszelkich kłopotów. I tak – wampiry zapominają, że słońce im szkodzi; wilki zapominają, kto jest ich Alfą; Gajusz zapomina o dobrym wychowaniu; Miron zapomina o tym, co ważne; Baal zapomina, że nie może wpadać bez zaproszenia i robić jej śniadania; a nowy koleś zapomina, gdzie jest jego miejsce w szeregu. Wiedźma Dora, z właściwym sobie wdziękiem, musi posprzątać cały ten bajzel ... zanim ktoś przeprowadzi naprawdę morderczy test białej rękawiczki. A że od mopa woli glocka i miecz... nie obejdzie się bez przelania krwi, ale wszystko zostaje w rodzinie. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Aneta Jadowska
  • 2014
  • 1
  • 560
  • 196
  • 125
  • 97883-7574-9526
  • 9788375749526
  • ZBE6R

Recenzje czytelników

Dora Wilk znowu w akcji

Ocena:
Autor:
Data:
Aneta Jadowska nie odpuszcza i z każdym tomem zaskakuje nas nowymi kłopotami spadającymi na głowę niesamowitej Dory Wilk. Wyobraźnia Autorki chyba nie ma granic, intryguje nas i zwodzi, a od książki nie można się oderwać. Powieść ma specyficzny klimat i niesamowitych bohaterów, znajdziecie tutaj, jak zwykle, szerokie spektrum wampirów i wilkołaków o przeróżnych charakterkach – jedna wielka rodzina walcząca w słusznej sprawie :)

Książkę pochłonęłam błyskawicznie ... jak zwykle zresztą w przypadku powieści Jadowskiej. Bawiłam się doskonale, polubiłam jeszcze bardziej Joachima, a Gajusz drażnił mnie straszliwie. Akcja pędzi jak burza i dzieje się wiele. U Jadowskiej nudzić się nie można! Czekam na więcej :)

http://markietanka-mojeksiazki.blogspot.com/2014/03/wszystko-zostaje-w-rodzinie-aneta.html
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

czysta porcja rozrywki w najlepszym wydaniu

Ocena:
Autor:
Data:
Notka wydawcy znakomicie podsumowuje wydarzenia z czwartego tomu, wiele się dzieje, akcja goni akcję i gwarantuję, że na 520 stronach ani trochę nie będziecie się nudzić. Jadowska jest w świetnej formie i to widać na każdej stronie. Zabawne dialogi i humor autorki powodują, że książkę dosłownie się pochłania, a salwy śmiechu są nieuniknione.
Wielbicielki trójkąta miłosnego: Joshua - Dora - Miron będą niestety rozczarowane... W tym tomie autorka postawiła na akcję i wielowątkowe przygody Dory ... Miłości jest niewiele, w dodatku Miron zawiedzie wszystkie damskie serca :) Oczywiście wątki podszyte erotyzmem jak najbardziej są, ale akurat takie, których się nie spodziewacie. W tym tomie Wiedźma walczy również z bardziej realnymi problemami: rozłam w stadzie, tajemnicze samobójstwa, przemoc w rodzinie. Uważam to za duży plus, nie miałam wrażenia, że pani Aneta za bardzo "popłynęła". Nikt nie został zabity i ożywiony jako cząsteczki lub inna para wodna. Nie było duchów i nadprzyrodzonych sił, których nie da się pokonać. Była za to solidna porcja rozrywki na najwyższym poziomie, bez ckliwych dyrdymałów i czułości na każdej stronie.
Minusy? Troszkę za mało Baala, bardzo lubię tę postać. Mam tez niedosyt w odniesieniu do życia uczuciowego Dory, ale spokojnie, zostały dwa tomy :)
http://lustro-rzeczywistosci.blogspot.com/2014/04/wszystko-zostaje-w-rodzinie-aneta.html
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena