Koszyk 0
Opis:
Pierwsza książka o Selenie Gomez po polsku! Fabularyzowana biografia księżniczki Disneya w zderzeniu z gorzką historią czterech ostatnich lat życia gwiazdy. Są gwiazdy, które wzbudzają sensację niemal każdym swoim ruchem i Selena Gomez zdecydowanie do nich należy. Zarówno jej fani, jak i hejterzy każdego dnia gorączkowo zadają sobie pytania: Czy powiększyła sobie piersi? Czy była na odwyku? Czy wróciła do Justina Bibera? Co się dzieje z jej przyjaźnią z Demi Lavato ... Do pewnego momentu jej życie przypominało bajkę i w takiej konwencji napisano pierwszą część tej książki. Gdy dorosła, coś się zmieniło.. Co? Odpowiedź na to pytanie nasunie się sama po lekturze tej książki. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Feeria
 • miękka
Mniej Więcej
 • Catherine De la Gletais
 • 2014
 • 1
 • 206
 • 206
 • 143
 • 978-83-7229-415-9
 • 9788372294159
 • ZBMEJ
 • 14-16 lat, 17-99 lat

Recenzje czytelników

Księżycowa dziewczyna

Ocena:
Autor:
Data:
Selena Marie Gomez – aktorka, piosenkarka i filantropka, która karierę w show-biznesie rozpoczęła jako dziecko. Zadebiutowała w wieku siedmiu lat wcielając się w postać Gianny w serialu „Barney i przyjaciele”, ale sławę przyniosła jej rola Alex Russo z „Czarodzieje z Waverly Place”. Od tego czasu Selena wystąpiła w szeregu filmów telewizyjnych, włączając w to „Kopciuszek: Roztańczona historia” i „Program ochrony księżniczek”, a także zagrała w pełnometrażowym filmie kinowym – „Ramona i Beezus” ... Była też założycielką i wokalistką grupy Selena Gomez & the Scene, która dotychczas wydała trzy albumy studyjne. Ma na koncie także solową płytę "Stars Dance".

„Selena Gomez. Księżycowa dziewczyna” to fabularyzowana biografia księżniczki Disneya obejmująca okres od dnia narodzin do dziś. Ukazująca najważniejsze i przełomowe momenty z życia aktorki. Pierwsze sukcesy i porażki. Blaski i cienie sławy oraz trudy dorastania w świetle reflektorów. Autorka oprócz znaczących wydarzeń z życia młodej gwiazdy ukazuje jej relacje z matką oraz z najbliższymi przyjaciółmi. Nie zabrakło też rozdziałów poświęconych burzliwemu związkowi z Justinem Bieberem.


Czy z tej publikacji dowiecie się jaka jest Selena Gomez? Niewątpliwie tak, ale nie oczekujcie, że Wasza dotychczasowa wiedza zostanie w dużym stopniu poszerzona. Jednak przedstawienie biografii aktorki w formie historii pozwala dostrzec więcej niż podczas przyswajania suchych faktów czy informacji prasowych. Daje możliwość zajrzenia za kulisy sławy, które nie zawsze malują się w różowych barwach. Kariera niesie za sobą szereg wyrzeczeń i zanim dojdzie się na szczyt trzeba wiele poświęcić i czasem podejmować trudne decyzje.

Polskie wydanie książki zostało wzbogacone o fotografie ilustrujące ważne osoby i momenty z życiorysu Gomez. Uzupełniono je również o lata 2012-2014 czyli o najciekawsze i najważniejsze wydarzenia z ostatnich dwóch lat życia artystki. Autorem tej części publikacji jest dziennikarz muzyczny Robert Choiński.

Selena Gomez to osoba niewątpliwie godna bliższego poznania, ponieważ swoją postawą wzbudza pozytywne emocje i nie bez przyczyny stała się idolem nastolatek oraz głosem swojego pokolenia, któremu nie jest obojętny los biednych i skrzywdzonych ludzi. Dziewczyna, którą od przeciętnej nastolatki odróżnia tylko przynależność do świata show - biznesu, ponieważ oprócz zalet ma wady i zdarza jej się popełniać błędy oraz ulegać słabościom, ale przecież sławny czy utalentowany nie znaczy idealny.

Książka została napisana prostym, młodzieżowym i przyjaznym w odbiorze językiem, który pozytywnie wpływa na komfort i tempo czytania. Autorka szybko wzbudza zainteresowanie czytelnika i dba aby podczas lektury nie wkradła się nuda. I choć grupą docelową stanowią młodsi czytelnicy, myślę, że dla każdego fana i fanki aktorki jest to lektura obowiązkowa.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Selena Gomez - dziecko szczęścia ?

Ocena:
Autor:
Data:
Chyba, każdy wie kim jest Selena Gomez. Ta utalentowana 22 latka jest piosenkarką i aktorką. Biografia "Księżycowa Dziewczyna" opowiada o jej młodości, o tym jak zaczynała karierę. Możemy dowiedzieć się z jakimi problemami borykała się młoda Gomez oraz jak udało się jej zajść tak daleko. Czy jej życie usłane jest różami ? Czy na pozór idealna dziewczyna, naprawdę taka jest ? Na te pytania nie znajdziemy odpowiedzi ale z pewnością "Księżycowa Dziewczyna" ... pomoże nam w rozwikłaniu tych zagadek. Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena