Koszyk 0
Opis:
Uwaga! Oto nowa książka Scotta Kelby'ego - w całości poświęcona najnowszej wersji wyjątkowego narzędzia ze stajni Adobe. Photoshop Lightroom 4 to niezwykle intuicyjna aplikacja, oferująca ogromne możliwości. Dzięki niej Twoje fotografie nabiorą nowego charakteru oraz profesjonalnego wyglądu. Przekonaj się, jak dobre mogą być Twoje zdjęcia! W tej książce Scott z charakterystyczną dla siebie lekkością skupia się na procesie obróbki zdjęcia ... Nie znajdziesz tu zbędnych technicznych monologów lub niepotrzebnych informacji. Odkryjesz za to konkretne rozwiązania codziennych problemów. W trakcie lektury dowiesz się, jak importować zdjęcia do programu, zarządzać ich biblioteką oraz efektywnie wykorzystywać filtry i narzędzia do ich korygowania. Twoją ciekawość powinny rozbudzić opisy techniki HDR oraz tworzenia ujęć panoramicznych. Zakres omawianych informacji sprawia, że jest to zdecydowanie jeden z najlepszych podręczników do programu Lightroom w wersji 4, który musi się znaleźć na Twojej półce! Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Helion
  • miękka
Mniej Więcej
  • Scott Kelby
  • 2013
  • 504
  • 235
  • 160
  • 978-83-246-5534-2
  • 9788324655342
  • ZAZ9Q

Recenzje czytelników

warta polecenia

Ocena:
Autor:
Data:
Podobnie jak pozostałe książki Scotta Kelby'ego, ta również napisana jest językiem bardzo przystępnym. Wysztkie nawet najprostsze czynności w programie Lightroom zostały obrazowo przedstawione i objaśnione. Miejscami można mieć wrażenie, że autor niepotrzebnie komplikuje proste czynności, jednak dla kogoś zupełnie nie znającego LR wszystkie te podstawowe informacje mogą okazać się przydatne. Jednym słowem książka godna polecenia głównie ze względu na ilość zawartych w niej informacji.
Czy ta recenzja była przydatna?

Najlepsze podstawy...

Ocena:
Autor:
Data:
Scott Kelby to bardzo ważna postać w świecie fotografii, autor wielu wspaniałych książek na temat fotografii i grafiki.

Tym razem zajmuje się tematyką jednego z ciekawszych programów do obróbki zdjęć jakim jest Lightroom wersja 4. Dzięki niej poznasz budowę programu, od czego są poszczególne panele LR4 oraz omówienie modłów na belce górnej (library, debvelop, slideshow, print, web). Ciekawe opisane sposoby importowania zdjęć oraz przedstawienie szybkiej edycji w module library ... Podstawowa obróbka a także masowa edycja zdjęć z wypracowaniem podstawowych punktów edycyjnych.

Każdy początkujący pasjonat obróbki musi mieć ten tytuł, a osoby zaawansowane doszlifują swoją wiedzę w prawdziwy diament.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena