Koszyk 0
Opis:
"Niech twoje serce podróżuje bez bagażu, ponieważ to, co ze sobą przyniesiesz, stanie się częścią krajobrazu". Dawno, dawno temu Efemera, zagrożona przez Zjadacza Świata, została rozbita na wiele tajemniczych i magicznych krain. Nazwano je krajobrazami. Między nimi rozciągają się mosty, które przenoszą podróżnych w miejsca, do których przynależą, zamiast tam, gdzie sami chcą się udać. Zjadacz Świata został uwięziony i zapomniano o nim ... a stabilność krajobrazów Efemery utrzymuje magia Krajobrazczyń. W jednej z krain, w której żyją demony i panuje wieczna noc, swym mrocznym uciechom oddaje się półkrwi inkub - Sebastian. W snach wzywa go kobieta, która pragnie jedynie być bezpieczna i kochana. Sebastian pożąda jej, ale jednocześnie jest świadomy tego, że może ją zniszczyć. Tymczasem w cichych ogrodach szkoły Krajobrazczyń budzi się zło - Zjadacz Świata wydostaje się ze swojego więzienia. Jego pierwszą ofiarą może... Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Initium
 • miękka
Mniej Więcej
 • Anne Bishop
 • 2012
 • 1
 • 400
 • 215
 • 150
 • 978-83-62577-15-6
 • 9788362577156
 • ZAMAE

Recenzje czytelników

Pozytywnie

Ocena:
Autor:
Data:
W porównaniu do 9 pozostałych książek Anny Bishop Sebiastian jest znacznie pogodniejszy choć dla czytelników nie mających wcześniej kontakty z Sagą Czarnych Kamieni może wydać się przerażająco szczery. Jak zwykle, Anna Bishop wprowadza nas w mroczny świat jej wyobraźni odsłaniający najbardziej skrywane i wstydliwe aspekty ludzkiej duszy.
W serii tej w porównaniu z SCK poznajemy o wiele mniej bohaterów, jednak jak wcześniej - nierozerwalnie ze sobą splecionych.
Czy ta recenzja była przydatna?

Efemera

Ocena:
Autor:
Data:
Anne Bishop, po raz kolejny, stworzyła niezwykły świat, który oczarował mnie i wprowadził w zachwyt. Jestem pełna podziwu dla jej wyobraźni i fantastycznej kreacji, zarówno Efemery, jak i niezwykłych bohaterów. Spotkacie tutaj, oprócz inkubów, sukub, krajobrazczyń oraz czarodziejów, przedziwne stwory, od minotaurów począwszy, poprzez kościoluby i dzikie wodne konie. Powieść porywa czytelnika i przenosi w cudownie bajkowy świat, dodatkowo zaprawiony szczyptą erotyki ... Pokochałam Efemerę i jej bohaterów, szczególnie Linnea podbiła moje serce. Sylwetki bohaterów są dopracowane w najmniejszych szczegółach, każdy z nich jest indywidualnością i przyciąga swoją oryginalnością.

Uwielbiam Anne Bishop i mogłabym się tak pławić w „ochach i achach”, ale słów mi brakuje. Podczas lektury zachwycałam się też okładką i pięknym wydaniem książki. Cudowna powieść, boska kraina i niezwykli bohaterowie. Czuję się, po raz kolejny, powalona na kolana przez Ann Bishop, a Efemerę dołączam do ulubionych książek. I z radością będę rozkoszować się kolejnymi tomami :)

http://markietanka-mojeksiazki.blogspot.com/
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena