Koszyk 0
Opis:
Każda rodzina ma swoje sekrety. Kiedy Blanka wychodzi za Donata, wydaje się, że w jej pełnym tragicznych zdarzeń życiu nastąpi wreszcie stabilizacja. Teraz ma być już tylko lepiej. Jednak świeżo poślubiony małżonek nie budzi się po nocy poślubnej, a wszystko wskazuje na to, że został otruty… Rozpoczyna się skomplikowane śledztwo. Na światło dzienne wywlekane są ... trudne relacje rodzinne, traumy i tajemnice z przeszłości. Ekstremalna sytuacja sprawia, że na jaw wychodzą emocje bohaterów, ich wzajemne powiązania i prawdziwe uczucia.  Opowieść o życiu, w którym każdy będzie musiał znaleźć swoje miejsce na nowo, rozliczając się ze starych grzechów. Tylko czy naprawdę warto, nawet w imię więzów krwi? Anna Karpińska (ur. 1959) – ukończyła politologię na Uniwersytecie Wrocławskim, uczyła studentów, była dziennikarką, wydawała książki, prowadziła firmę zajmującą się szkoleniami i wdrażaniem systemów jakości. Ma męża, trójkę dorosłych dzieci, synową, zięcia i – od niedawna – wnuka. Mieszka w Toruniu, weekendy spędza na wsi, przynajmniej raz w roku podróżuje gdzieś dalej, by naładować akumulatory. Książki pisuje przy kuchennym stole. Jak sama mówi: „Nie żałuję niczego (…). Bez zdarzeń, ludzi, zajęć, wrażeń nie byłoby ani mnie, ani moich bohaterów”. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Anna Karpińska
  • 2015
  • 360
  • 195
  • 125
  • 978837961-201-7
  • 9788379612017
  • ZCJH5

Recenzje czytelników

Historia pewnego małżeństwa

Ocena:
Autor:
Data:
Marzena po śmierci rodziców była zmuszona zająć się swoją młodszą siostrą Blanką. Choć miała tylko osiemnaście lat, musiała nauczyć się gotować, prać, sprzątać i przede wszystkim musiała nauczyć się bycia odpowiedzialną za drugiego człowieka. Teraz Marzena już dawno ma za sobą poród, męża, który nigdy nie akceptował jej siostry, naczelnego wymagającego niemożliwego i Blankę, która lada dzień wyjdzie za mąż.

Niestety nikt nie spodziewa się tego co się wydarzy w noc poślubną ... Gdy rano dom Królów stawia na nogi dziki skowyt, wszyscy już wiedzą że stało się coś strasznego. Blanka znajduje swojego świeżo poślubionego męża nieżywego w łóżku. Co się stało, że mężczyzna umarł? Czy ktoś mógł go zabić? Jaki miał motyw?
Rozpoczyna się śledztwo i walka z czasem...

To już nie pierwsza książka autorki, którą czytam i muszę z wielką przyjemnością stwierdzić, że autorka kolejny raz mnie nie zawiodła. Gdy już myślałam, że wszystkiego się domyśliłam okazywało się, że to nie ta osoba mimo, że miała motyw. A z kolei gdy już przeczytałam całość, nie mogłam uwierzyć! Czy ktoś kto czytał tę książkę wiedział kto stał za zabójstwem Donka? Ja się nie domyśliłam. Do ostatnich stron podejrzewałam kogoś zupełnie innego:)

"Sakrament niedoskonały" to mistrzowska intryga, która wciąga czytelnika od samego początku i nie wypuszcza ze swoich sideł do ostatnich stron. Jeżeli macie w planach koniecznie sięgnijcie!
Polecam!
www.zakurzonapolka.pl
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena