Wirtualny doradca
facebook
promocje
 

Rzutowanie prostokątne. Widoki ćwiczenia i zadania, rysunki z rozwiązaniami, WSiP

Książka pomocnicza dla uczniów klas I i II szkół zasadniczych wszystkich zawodów oraz klas I i II techników mechanicznych wszystkich specjalności. Polecamy ją także uczniom liceów profilowanych i ogólnokształcących. Publikacja może być cenną pomocą dla nauczycieli rysunku technicznego i rysunku zawodowego oraz dla studentów wydziałów technicznych.To pierwsza pozycja z serii "Ćwiczenia i zadania rysunkowe z rozwiązaniami". Zadania obejmują tematykę: rzutów punktu, prostej, figur płaskich, wielościanów i brył obrotowych; aksonometrii prostokątnej, rzutowania na 6 i 3 rzutnie, rzutowania w niezbędnej liczbie rzutów, przedstawiania przedmiotów w widokach. Zawiera prawie 130 zadań o

różnym stopniu trudności. Większość z nich jest opatrzona rysunkami poglądowymi ułatwiającymi kojarzenie wyglądu przedmiotu przedstawionego za pomocą rzutów. Podano rozwiązania wszystkich zadań i ćwiczeń, wyróżnione drukiem na kolorowym papierze.

Pokaż więcej >

Poinformuj społeczność:

Informacje dodatkowe

Tytuł Rzutowanie prostokątne. Widoki ćwiczenia i zadania, rysunki z rozwiązaniami, WSiP
Autor Lesław Giełdowski
Wydawnictwo WSiP
Oprawa miękka
Rok wydania 1998
Numer wydania 1
Liczba stron 112
Seria N
ISBN 978-83-02-06903-1
EAN 9788302069031
Indeks F7224

Słowa kluczowe

Użyj spacji aby rozdzielić słowa, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy. więcej »

Oceniasz: Rzutowanie prostokątne. Widoki ćwiczenia i zadania, rysunki z rozwiązaniami, WSiP