facebook
promocje
 

Rzutowanie prostokątne. Widoki ćwiczenia i zadania, rysunki z rozwiązaniami, WSiP

Książka pomocnicza dla uczniów klas I i II szkół zasadniczych wszystkich zawodów oraz klas I i II techników mechanicznych wszystkich specjalności. Polecamy ją także uczniom liceów profilowanych i ogólnokształcących. Publikacja może być cenną pomocą dla nauczycieli rysunku technicznego i rysunku zawodowego oraz dla studentów wydziałów technicznych.To pierwsza pozycja z serii "Ćwiczenia i zadania rysunkowe z rozwiązaniami". Zadania obejmują tematykę: rzutów punktu, prostej, figur płaskich, wielościanów i brył obrotowych; aksonometrii prostokątnej, rzutowania na 6 i 3 rzutnie, rzutowania w niezbędnej liczbie rzutów, przedstawiania przedmiotów w widokach. Zawiera prawie 130 zadań o

różnym stopniu trudności. Większość z nich jest opatrzona rysunkami poglądowymi ułatwiającymi kojarzenie wyglądu przedmiotu przedstawionego za pomocą rzutów. Podano rozwiązania wszystkich zadań i ćwiczeń, wyróżnione drukiem na kolorowym papierze.

Pokaż więcej >

Informacje dodatkowe

Tytuł Rzutowanie prostokątne. Widoki ćwiczenia i zadania, rysunki z rozwiązaniami, WSiP
Autor Lesław Giełdowski
Wydawnictwo WSiP
Oprawa miękka
Rok wydania 1998
Numer wydania 1
Liczba stron 112
Seria N
ISBN 978-83-02-06903-1
EAN 9788302069031
Indeks F7224
Sposób odbioru/dostawy zamówienia Księgarnia Matras, Paczkomat InPost, Kiosk RUCHu, Poczta Polska, Kurier DHL

Słowa kluczowe

Użyj spacji aby rozdzielić słowa, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy. więcej »

Oceniasz: Rzutowanie prostokątne. Widoki ćwiczenia i zadania, rysunki z rozwiązaniami, WSiP