Koszyk 0
Opis:
Kiedy Joy i Angie spotykają się na balkonie niewielkiego pensjonatu, gdzieś na śródziemnomorskim wybrzeżu Turcji nie przypuszczają, że będzie to początek głębokiej kobiecej przyjaźni i wielkiej miłości do tego kraju. Wyjątkowa książka pełna tureckich pejzaży, smaków i zapachów. Autentyczna historia dwóch kobiet, które odkrywają tajemnice dawnej Anatolii i urok współczesnej Turcji.
Mniej Więcej
  • Joy E. Stocke, Angie Brenner
  • 2013
  • 288
  • 206
  • 140
  • 978-83-63531-04-1
  • 9788363531041
  • ZAZPP

Recenzje czytelników

Miłośnicy Turcji - z daleka od tej książki

Ocena:
Autor:
Data:
Jeśli ktoś chce się dowiedzieć jak głębokie przemyślenia mają Amerykanki, które nie do końca mają pojęcie na którym kontynencie leży Turcja i są zdziwione tym, że w Pammukale nie ma McDonaldsa, to może sięgnąć po tę książkę. Reszcie odradzam. Niczego, ale to niczego nie można się dowiedzieć o Turcji. Zamiast tej książki warto sięgnąć do Słodko-gorzekiej ojczyzny Kelek czy Zabójcy z miasta moreli Szabłowskiego.
Czy ta recenzja była przydatna?

Odkrycie lata!

Ocena:
Autor:
Data:
Książka ''Romans z Turcją'' zaczarowała mnie od pierwszej strony. Choć byłam w Turcji, to wychodzi na to, że niewiele widziałam... To smakowanie, odkrywanie i poznawanie innej kultury, innych ludzi – po prostu fantastyczne. Do tego, miejscami można się zdrowo pośmiać. Książka warta polecenia i to nie tylko na wakacje!
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena