Koszyk 0
Opis:
Mamy coraz większe domy i coraz mniejsze rodziny. Coraz częściej rozbite i niepełne albo alternatywne związki partnerskie zamiast małżeństw z dziećmi. W "Focusie" często piszemy o przemianach, jakim podlegają współczesne rodziny zmienione przez nową rzeczywistość i nowoczesne technologie. W tej książce znajdziesz odpowiedzi na pytania: * Kto tak naprawdę wychowuje Twoje dziecko? * Jak się dogadać z niemowlakiem? * Co się stało z bajkami? * W jaki sposób technologia zmienia mózgi dzieci ... * Czy zwierzę potrafi wychować człowieka? Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Praca Zbiorowa
  • 2011
  • 144
  • 190
  • 120
  • 978-83-7778-096-1
  • 9788377780961
  • ZADNG

Recenzje czytelników

Www.szeleststron.blog.pl

Ocena:
Autor:
Data:
A o to i druga już, a może dopiero książka Focusa, która wpadła w me ręce i została przeczytana. Wrażenia jak najbardziej pozytywne choć nie aż tak jak po pierwszej książce.

Tak jak poprzednia pozycja tak i ta jest krótka, ma kieszonkowy format, intrygującą tematykę oraz ciekawą okładkę. A wśród tego spora ilość ciekawostek. Nie każda z nich przypadła mi jednak do gustu. Kilka z omawianych tu aspektów rodziny to np ... kto tak na prawdę wychowuje nasze dzieci ( i tu sama nie wiem czy się zgadzam z poglądami ukazanymi w książce), jaki wpływ na dzieci ma wychowanie, a jaki geny? co z tym wszystkim maja wspólnego media? czy ryzykujemy czymś decydując się na adopcję? I temat, który zaintrygował mnie najbardziej "dzikie dzieci" - czyli wychowankowie zwierząt. Muszę go zgłębić jak tylko się da! Wszystko to plus inne tematy znajdziecie w tej publikacji. Napisane językiem prostym, łatwym i przejrzystym. Czyli zrozumianym dla każdego.

Książkę polecam amatorom ciekawostek, gdyż zaawansowanym miłośnikom nie da zbyt wielu wrażeń. Ja obiecuje sobie przeczytać wszystkie dostępne części - oczywiście w miarę moich skromnych możliwości.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena