Koszyk 0
Opis:
Poprzednia książka Moniki Jaruzelskiej „Towarzyszka Panienka” była głośnym wydarzeniem i natychmiast stała się bestsellerem. Córka generała opowiedziała w niej historię swojego życia. W nowej książce kreśli sylwetki rodziców, rozmawia z ojcem i matką o niełatwych relacjach rodzinnych. Zamieszcza fragmenty dziennika, w którym notuje zdarzenia bolesne, ale też radosne.
Mniej Więcej
  • Monika Jaruzelska
  • 2014
  • 320
  • 225
  • 140
  • 978-83-7700-146-2
  • 9788377001462
  • ZBDFN

Recenzje czytelników

Uwaga!!! Książka, która wciąga:))

Ocena:
Autor:
Data:
Kolejna po "Towarzyszce Panience" świetna książka Moniki Jaruzelskiej. Przyznam, że niewiele wiedziałam o rodzinie Jaruzelskich przed przeczytaniem tej książki. Autorka w ciekawy sposób opowiada o swojej rodzinie i o sobie, o tym jak ciężko czasem jest nosić to nazwisko ale mimo wszystko warto. Ciekawe dialogi z rodzicami, zwłaszcza z ojcem ,pozwalają lepiej zrozumieć pewne decyzje i zachowania Jaruzelskiego. Polecam wszystkim!
Czy ta recenzja była przydatna?

skazana na sukces

Ocena:
Autor:
Data:
Już w swojej pierwszej książce autorka pokazała dystans, humor ,styl i niebywałą zdolność obserwacji . To jakby kontynuacja tej rodzinnej historii, tylko już nie z punktu widzenia "towarzyszki panienki" , ale rozszerzona na uwarunkowania rodzinne. Może sukces tej pierwszej, tak mocno kłuł w oczy "PRAWDZIWYCH POLAKÓW" , że w tej w niektórych anegdotach humor ustąpił miejsca goryczce...A ja przede wszystkim wdzięczna jestem Monice Jaruzelskiej za patriotyzm ... który niezaprzeczalnie przejawia się nienaganną polszczyzną , która niestety wypierana jest przez celebrycką hucpę.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena