Koszyk 0

Profil recenzenta:
Dorota

  • recenzje: 3
  • osób uznało recenzje za przydatne: 0

Recenzje użytkownika

Autor: Dorota
Data:
Na plus ładne zdjęcia, przejrzyste przepisy, dosyć ładne wydanie (w sensie papier, kolory). Na minus: okładka bardzo podatna na zarysowania, wgniecenia; jest chyba w sumie kilkanaście przepisów na kawę i desery kawowe, ale nic ciekawego, czy odkrywczego. Poza tym nie dowiadujemy się z tej pozycji niczego nowego o kawie, czy sekretach jej parzenia (wbrew tytułowi). Książka miała być dodatkiem do prezentu dla kawosza, ale po przejrzeniu stwierdziłam, że nic z tego.
Czy ta recenzja była przydatna?
Autor: Dorota
Data:
Często oglądam "Doradcę smaku". Przepisy pana Moran są naprawdę ciekawe, w dodatku w większości przypadków w miarę proste w realizacji. Mogą stanowić świetną inspirację dla kogoś, kto już czasem nie wie co gotować, czy piec. Książka jest świetnym uzupełnieniem tego, co w programie. Na plus ładne wydanie, zdjęcia, przejrzyste opisy, porady dotyczące doboru ziół. Na minus: mało przepisów na desery, wyglądają na doklejone nieco na siłę, bo wypadało. I samych porad mogłoby być więcej (zgodnie z ideą bycia "doradcą"). Generalnie jednak polecam tą pozycję, jako godną uwagi. Nadaje się również na prezent z uwagi na staranne, ładne wydanie.
Czy ta recenzja była przydatna?
Autor: Dorota
Data:
Daję 4 gwiazdki, bo jestem wielką fanką serii programów pani Bosackiej. Jednakże nie jestem tak na 100% zadowolona z poradnika w formie papierowej, bo właściwie niczego nowego nie wnosi i może zaskoczyć wiedzą jedynie osoby, które nie widziały wersji telewizyjnej. Czy jest wart zakupu? Tak, ale głównie dla osób, które jeszcze nie znają tej serii, nie oglądały w ogóle lub zbyt wielu odcinków "Wiem, co jem". Nie żałuję zakupu, ale spodziewałam się więcej.
Czy ta recenzja była przydatna?
  • 1