Wirtualny doradca
facebook
promocje
 

20,83 zł

24,90 zł

Oszczędzasz: 4,07 zł
(16%)

Chwilowo niedostępne

Kolejny tom wierszy, z których każdy kończy się morałem - przysłowiem. Tym razem autorka stara się uczulić młodego czytelnika na sprawy dotyczące środowiska, tego najbliższego i tego odległego, oraz na los wszystkich żywych istot - od maleńkiej roślinki do olbrzymiego słonia. W ciekawej i zabawnej, a więc atrakcyjnej dla dzieci formie przekazuje całkiem poważne przesłanie - Ziemia jest naszym wspólnym domem, dlatego dbanie o niego jest naszym wspólnym obowiązkiem.

Informacje dodatkowe

Tytuł Raj na Ziemi czyli Rady nie od parady 2
Autor Małgorzata Strzałkowska
Wydawnictwo Jacek Santorski & Co.
Oprawa twarda
Rok wydania 2007
Numer wydania 1
Liczba stron 70
Długość [mm] 247
Szerokość [mm] 170
ISBN 978-83-7554-000-0
EAN 9788375540000
Indeks N4875
Grupy wiekowe 7-10 lat, 10-13 lat

Słowa kluczowe

Użyj spacji aby rozdzielić słowa, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Recenzje klientów

Recenzje uznane za najbardziej przydatne

3 listopada 2014
Dlaczego nie wolno niszczyć roślin i krzywdzić zwierzaków? Czasami dzieciom trudno to zrozumieć. Warto uczulać je na te kwestie, rozmawiać i tłumaczyć. A "Raj na Ziemi" w prosty, rymowany ale niezwykle celny sposób trafia do maluchów, uczy wrażliwości i szacunku dla przyrody i wszystkich istot. To nie tylko zabawne wierszyki, to bardzo ważna książka o bardzo ważnych sprawach. Warto ją przeczytać z dzieckiem, by od małego zaszczepiać mu dobre wartości. Polecam:)  więcej >> Zobacz wszystkie moje recenzje
Czy ta recenzja była przydatna?
Skomentuj | Zgłoś nadużycie

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy. więcej »

Oceniasz: Raj na Ziemi czyli Rady nie od parady 2