Koszyk 0
Opis:
Radio duchów to audycja, którą Joaquin prowadzi każdej nocy. Siedząc w zagraconym, słabo oświetlonym studiu radiowym, wysłuchuje niesamowitych opowieści ludzi, którzy do niego dzwonią - o wampirach,poltergeistach, zmarłych wstających z grobów. Historii, którymi straszy się dzieci... Nagle jednak odkrywa, że w tajemniczy sposób jest wciągany w te przerażające opowieści. Granica między rzeczywistością a iluzją zaczyna się zacierać, znika niewidzialna bariera między światem żywych i światem duchów ... Jeden fałszywy krok i Joaquin znajdzie się po niewłaściwej stronie... Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Amber
 • miękka
Mniej Więcej
 • Leopoldo Gout
 • 2009
 • 1
 • 216
 • 210
 • 148
 • *, 83-241-3475-5 ?
 • 9788324134755
 • X8558

Recenzje czytelników

Znakomita!

Ocena:
Autor:
Data:
"Między jawą a snem"

"Radio duchów" jest nierzeczywistym
położeniem , czystym złudzeniem i tajemniczym snem, który dane jest nam poznać za sprawą pisarza Leopoldo Gout'a, autora na początku wymienionego dzieła. Książka gości na polskim rynku literackim od ponad roku, dzięki wydawnictwu Amber.

Joaquin to osoba zajmująca się prowadzeniem audycji radiowej. "Radio duchów"- to tytuł programu nadawanego całą noc przez małe studio ... Mężczyzna wsłuchujący się w przerażające historie, wkrótce sam staje się ich uczestnikiem, a ucieczka ze świata złudzeń, będzie znacznie trudniejsze niż z początku mogło się wydawać.

Muszę pochwalić autora, gdyż jest to jego debiut, a wypada bardzo dobrze pośród innych dzieł literatury grozy. Fabuła jest niezwykle wciągająca, a opisy nadzwyczaj realistyczne. Kolejnym plusem są bohaterowie, którzy są charakterystyczni oraz realni. Barwne opisy oraz wizje głównego bohatera sprawiają, że od książki trudno jest się oderwać. Następnym pozytywem jest bogaty język, który pisarz prezentuje nam w swojej powieści.

Polecam tą książkę miłośnikom zawiłości oraz załamania między jawą a rzeczywistością. Czekam z niecierpliwością na kolejne powieści w wydaniu tego autora. Polecam!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena