Koszyk 0
Opis:
„Młody piłkarzu! Tylko od ciebie zależy, jak daleko zajdziesz. Futbol to proste zasady, miliony możliwości. _ Piłka ma dawać przede wszystkim radość! _ Czy porażką trzeba się przejmować? _ Jesteśmy zespołem, czyli czemu drużyna jest silniejsza od pojedynczych piłkarzy? _ Denerwuję się przed meczami - jak sobie z tym radzić. _ Marzenia, czyli chcę być piłkarzem profesjonalnym ... _ Pamiętaj, piłka to tylko i AŻ SPORT! Superporadnik dla wszystkich kochających piłkę nożną. Porady, instrukcje, ciekawostki. Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Papilon
  • zintegrowana
Mniej Więcej
  • Opracowanie zbiorowe
  • 2016
  • 128
  • 220
  • 170
  • 9788327114846
  • 9788327114846
  • ZDFVM

Recenzje czytelników

Poradnik dla dzieci

Ocena:
Autor:
Data:
Tym razem trafił do mnie "Poradnik młodego piłkarza. Twoje pierwsze kroki do reprezentacji". Jest to także oficjalny produkt licencyjny PZPN.

Książeczka zaczyna się od opisy roli piłkarza na poszczególnej pozycji, podanie informacji na co należy uważać, jak grać. Do każdej formacji podany jest przykład polskiego piłkarza grającego na tej pozycji. Dowiemy się także jak wybrać strój, obuwie i piłkę oraz jak przygotować się do meczu.

Dzieci będą mogły poznać wiele zasad piłkarskich ... rolę sędziego i różnych elementów gry między innymi spalonego, stałych fragmentów gry czy pokazywania kartek za poszczególne przewinienia.

Gdy już rodzice zapiszą swojego pupila na treningi będą mogli dowiedzieć się jak syn ma się zachowywać, czego przestrzegać i na co uważać. Poznamy znaczenie treningu i zdrowego odżywiania się poprzez specjalna tabele żywności. Złe odżywianie i złe nawyki mogą prowadzić do licznych urazów mięśniowych, o których także będzie mowa.

Czytając lekturę dowiemy się jak należy trenować. Opisane są poszczególne ćwiczenia między innymi rozgrzewka, panowanie nad piłką, slalom, celność podań, żonglerka, długie podanie czy gra głową. Oprócz ćwiczeń na trening indywidualny poznamy także ćwiczenia i gry zespołowe oraz z jednym partnerem. Po każdym ćwiczeniu znajduje się specjalna tabela "trój Trening", w której można wpisywać datę, czas rozgrzewki i swoje osiągnięcia. Teraz każdy z Was będzie mógł prowadzić swoje własne zajęcia.

Książkę kończy historia karier najlepszych polskich piłkarzy oraz słowniczek futbolowego slangu.

Mimo iż jest to książka dla dzieci i znajduje się w niej wiele obrazków, również jest co poczytać.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena