Koszyk 0
Opis:
Książka Margaret Silf jest zbiorem punktów orientacyjnych w wędrówce serca. Wyrosła z osobistego doświadczenia modlitwy i życia autorki zainspirowanej praktycznym zgłębianiem myśli św. Ignacego Loyoli. Stawia nam pytania dotyczące każdego z nas. Jak rozpoznać nieustanne działanie Boga w naszym życiu i jak rozeznać, co jest Jego wolą? Jak można żyć w prawdzie i dokonywać wolnych wyborów? Jak dotrzeć do najgłębszych pragnień i uwolnić się od pomniejszych przywiązań, które stoją im na drodze ... Trudne to pytania, ale autorka udowadnia, że istnieją wskazówki, które można odkryć w każdej chwili i sytuacji: w domu, w pracy, w ogrodzie, na rynku, w wannie! Punkty orientacyjne pomogą nam w naszym osobistym wędrowaniu. Książka, która może być wykorzystywana w pracy grupowej lub czytana indywidualnie, zawiera ilustracje i diagramy, przedstawia ćwiczenia oraz propozycje modlitwy i rozważań. Ale uwaga: punkty orientacyjne nie są dla pielgrzymów siedzących w fotelu. Są przeznaczone wyłącznie dla LUDZI DROGI. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Margaret Silf
  • 2014
  • 304
  • 208
  • 141
  • 978-83-7033-911-1
  • 9788370339111
  • ZBBVR

Recenzje czytelników

W drogę!

Ocena:
Autor:
Data:
Publikacja „Punkty orientacyjne. Odkrywcza wyprawa w głąb siebie ze św. Ignacym” nie jest książką do czytania. Zaskoczeni? I słusznie, bo książki takie jak te należy przeżywać. Kartka i długopis wydają się niezbędnym elementem towarzyszącym lekturze.

Margaret Silf przez długie lata pracowała jako tłumacz i programista systemów informatycznych (cokolwiek to oznacza). Wszystko zmieniło się po tym, jak odbyła indywidualne rekolekcje ze św. Ignacym Loyolą i jego Ćwiczeniami duchowymi ... Od tamtej pory napisała kilka duchowych przewodników, które szybko stały się bestsellerami.

„Punkty orientacyjne” to książka przede wszystkim autentyczna, bo autorka przerobiła na sobie wszystko to, o czym pisze. Margaret Silf wchodzi w życie czytelnika z butami, zadaje osobiste pytania, prowokuje do intensywnych przemyśleń nad własnym życiem. Przez cały czas odwołuje się do swojego doświadczenia, proponuje przykłady ćwiczeń duchowych, podpowiada modlitwy, wskazuje fragmenty Pisma Świętego, od których warto rozpocząć rozważania. Liczne rysunki i diagramy są nie tylko ozdobą publikacji, ale przede wszystkim doskonała pomocą dla zaangażowanych czytelników. Z góry uprzedzam, lektura „Punktów orientacyjnych” nie jest przyjemnością. To ciężka harówka nad sobą! Aby ruszyć w drogę potrzeba odwagi, determinacji i uczciwości wobec samego siebie.

Chcesz być szczęśliwy i zmienić swoje życie na lepsze? W takim razie sięgnij po poradnik Margaret Silf! Wiadomo, sama książka nie sprawi nagle, że Twoje problemy znikną, ale autorka i św. Ignacy krok po kroku będą Ci towarzyszyć w wędrówce w głąb siebie. W takim towarzystwie odkrywcza wyprawa będzie wartościowym i przełomowym przeżyciem.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena