Koszyk 0
Opis:
Patrycja Borejko jest zwyczajną nastolatką, która oprócz rozterek sercowych przeżywa stres związany ze zbliżającą się maturą. Przyjaciółka i rodzina również nie przysparzają jej wielu powodów do radości. Czy Patrycja zda maturę? Czy wreszcie znajdzie szczęście w miłości? I kto okaże się jej wybrankiem? Tego wszystkiego dowiecie się po przeczytaniu tej wspaniałej książki.
Mniej Więcej
  • Małgorzata Musierowicz
  • 2013
  • 180
  • 205
  • 145
  • 978-83-62199-66-2
  • 9788362199662
  • ZB7H4
  • 10-13 lat

Recenzje czytelników

Pierwsza niezapomniana

Ocena:
Autor:
Data:
W tej części Jeżycjady uwagę skupia Patrycja - najmłodsza z dzieci Borejków. Niebawem ma zdawać maturę i czuje na sobie dużą presje. I właśnie wtedy dosięga ją strzała amora, z czego na początku zupełnie nie zdaje sobie sprawy.
To właśnie po lekturze Pulpecji zakochałam się w powieściach (i ilustracjach!) Pani Musierowicz. Do dziś ten tom jest właśnie moim ulubionym - może dlatego, że był pierwszy? A może dlatego, że to właśnie z tą z Bojkówien zidentyfikowałam się najmocniej ...
Kiedy teraz patrze na to z ponad 13-letniego dystansu widzę, że "Pulpecja" była moim pierwszym Harlequinem - z wypiekami śledziłam rozwój uczucia bohaterów, przy okazji przyswajając sobie łacińskie sentencje. A potem chciałam już tylko więcej, i więcej Musierowicz :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Pulpecja

Ocena:
Autor:
Data:
Jako najmłodsza i najbardziej "słodka" siostra z Borejkówien, Patrycja nigdy nie przyciągała mojej uwagi. Po tej (notabene, jednej z ulubionych) książce Musierowicz musiałam zmienić zdanie. Trudno nie śmiać się i nie wzruszać czytając tę świetnie napisaną i cudowną książkę. :)
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena