Koszyk 0
Opis:
Kolorowe karty z zagadkami.Zestaw dwustronnych kart obrazkowych został specjalnie opracowany dla dzieci od 6 roku życia. Na awersie znajdują się dwie ilustrowane zagadki, a na rewersie - odpowiedzi do nich. Umożliwia to natychmiastowe sprawdzenie prawidłowego rozwiązania samodzielnie przez dziecko. Karty nie tylko pozwalają poznać najważniejsze zagadnienia przyrodnicze, lecz także ćwiczą spostrzegawczość i pamię ... ć wzrokową oraz rozwijają logiczne myślenie. Świetnie sprawdzą się w domu, w przedszkolu czy szkole. Można zabrać je na spacer lub w podróż - są doskonałym sposobem na naukę i poznawanie wiedzy o świecie w każdej wolnej chwili!112 ciekawych i różnorodnych zagadek.Zagadki to bardzo skuteczna forma nauki, ponieważ wzbudzają ciekawość, a ich rozwiązywanie sprawia najmłodszym przyjemność. Dzięki nim dzieci nie tylko ćwiczą i utrwalają podstawowe informacje o przyrodzie, lecz także poszerzają wiedzę o świecie. Urozmaicone zadania sprawiają, że dzieci świetnie się bawią, a zabawne ilustracje pomagają im lepiej zrozumieć i zapamiętać wybrane zagadnienia przyrodnicze. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
 • Opracowanie zbiorowe
 • 2012
 • 0
 • 53
 • 165
 • 75
 • 97883-7788-1460
 • 9788377881460
 • ZAOT2
 • 4-6 lat, 7-10 lat
 • wszystkich

Recenzje czytelników

Świetna :)

Ocena:
Książeczka ta zawiera mnóstwo ciekawostek o świecie roślin, zwierząt, Ziemi i kosmosie. Dzięki niej maluch poszerza swoja wiedzę, rozbudowuje zasób słownictwa ale przede wszystkim - naprawdę dobrze się bawi. Pytania są fajnie sformułowane. Maluch nie odczuwa korzystania z tej książki jako nauki, lecz ma poczucie, jakby uczestniczył w jakimś przyrodniczym teleturnieju. Musze przyznać, że pozycja jest na tyle ciekawa ... że sama z ogromna przyjemnością po nią sięgam i często także wiele się dowiaduje.
Karty są naprawdę solidne. Choć nie są grube, to trzeba się natrudzić by je zniszczyć. Są śliskie więc nie dadzą się zabrudzić, a żeby je pogiąć, trzeba by zrobić to celowo. Przy zwykłym użytkowaniu jestem pewna, że posłużą na bardzo długo.

Podsumowując, myślę, że karty Przygoda w zagadkach wydawnictwa EDGARD to kolejny strzał w 10. Karty są solidne i niezwykle barwne. Swoja szatą graficzna zachęcają do zabawy. A jednocześnie pytania są mądre i ciekawie sformułowane, że niepostrzeżenie przekazujemy naszym maluchom wartościowe informacje.Jak dla mnie super!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena