Koszyk 0
Opis:
Trzy przyjaciółki z nadmorskiego miasteczka marzą o wielkiej miłości. Szczęście wybiera różne drogi… DaisyDaisy chce zdobyć idealnego męża. Wybrała już nawet najlepszego kandydata – rozsądnego, spokojnego i trochę nudnego urzędnika. Jednak zmienia plany, gdy w miasteczku niespodziewanie pojawia się przystojny i bardzo interesujący nieznajomy… MartaMarta zamierza przebudować dom ... by otworzyć w nim księgarnię. Termin otwarcia zbliża się nieubłaganie. Pilnie poszukuje fachowca, który pomógłby jej przy remoncie. Pomoc oferuje nieznajomy mężczyzna, nowy w  miasteczku… Sasha Sasha skręciła nogę na schodach willi, którą obserwował Jake, prywatny detektyw. Tak się poznali. Jake zawiózł ją do szpitala, a potem zaopiekował się nią w jej domu. Wkrótce sytuacja się odwraca i to on potrzebuje pomocy…      Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Dixie Browning
  • 2015
  • 396
  • 200
  • 125
  • 97883238-8388-3
  • 9788323883883
  • ZCQBW

Recenzje czytelników

Miłość czeka tuż za rogiem

Ocena:
Autor:
Data:
Gdy marzysz o wielkiej miłości - uważaj! Może pojawić się w najmniej spodziewanym momencie. Dixie Browning w swojej nowej powieści "Przyjaciółki" opowiada historie trzech bliskich sobie kobiet, które poszukują "tych jedynych".

Tytułowe "Przyjaciółki" - Daisy, Marta i Sasha to kobiety o wielkich sercach i szalonych temperamentach. Wszystkie trzy marzą o wielkiej, prawdziwej miłości. Wszystkie trzy przechodzą przez często zabawne, życiowe perturbacje ... Wszystkie trzy spotykają na swej drodze tajemniczego mężczyznę.

Daisy pozostaje w dosyć przewidywalnym związku. Jej wybranek to człowiek stonowany i odpowiedzialny, ale równocześnie nieco nudny. W głębi duszy kobieta pragnie czegoś więcej, niż stabilizacja. Marta to kobieta z pasją, która pragnie otworzyć księgarnię. By spełnić swoje marzenie musi przebudować swój dom. A do tego potrzeba fachowca. Nieco nieuważna Sasha skręca nogę zbiegając po schodach. Z opresji ratuje ją pewien detektyw, który wpada jej w oko. Późniejsze, nieco pokrętne wydarzenia sprawiają, że będzie miała okazję żeby się odwdzięczyć szybciej, niż myślała.

Dixie Browning pisze o miłości w sposób lekki i zabawny, równocześnie ukazując, jak ważna jest ona niezależnie od tego, w jakim położeniu się znajdujemy. "Przyjaciółki" to literatura bardzo kobieca, opisująca dziewczęce pragnienia ale i dorosłe rozterki, z jakimi borykają się kobiety przy poszukiwaniu wymarzonego mężczyzny. Pozycja, która umili każdy letni, długi wieczór.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Moc kobiecej przyjazni

Ocena:
Data:
Podobno przyjaciółmi nie są wcale najbliżsi, lecz ci, którzy myślą jednakowo. Ta sentencja sprawdza się doskonale w przypadku książki „Przyjaciółki” autorstwa Dixie Browning. Historia trzech zaprzyjaźnionych ze sobą kobiet, których celem jest znalezienie mężczyzny swojego życia - partnera idealnego, perfekcyjnego męża.
Daisy podobnie jak swoje przyjaciółki chce znalezc odpowiedniego kandydata na męża. Wszystko wskazuje na to, że właśnie z takim jest. Egbert jest statecznym, poważnym mężczyzną ... który nie okazuje większych emocji, ale Daisy czuje się przy nim bezpieczna. Chce wierzyć, że to on jest mężczyzną jej marzeń. Tylko czy jeśli tak by było, inny mężczyzna mógłby przykuć jej uwagę na tyle, że nie potrafiłaby o nim zapomnieć? Kell, tajemniczy nieznajomy wkroczy w życie kobiety i skutecznie w nim zamiesza.

Marta, kobieta dobijająca czterdziestki, nieprzejmująca się nazbyt swoim wyglądem. W całości pochłonięta pomysłem otwarcia księgarni we własnym domu. Pomysł, a raczej jego wykonanie, nieco zaczęło ją przerastać. Kiedy pewnego dnia czekała na kolejnego specjalistę od remontów, który miał przyjść jej z odsieczą, nie liczyła, że poza skrzynki z narzędziami, wniesie w jej życie coś więcej.

Sasha, projektantka wnętrz. Pewnego słonecznego dnia spędzając na plaży chwile relaksu pomiędzy obowiązkami zostaje zaatakowana. Tak bynajmniej jej się wydawało. Jak się okazało, mężczyzna na balkonie w sąsiedztwie, nie celował do niej z broni, a z aparatu. Tylko po co? Dlaczego na odludziu, na którym się znajdowała i nie spodziewała się innej żywej duszy, ktoś miałby czyhać na nią z aparatem fotograficznym. Wezwała policję. Jakie było jej zdziwienie, kiedy w drzwiach jej domu pojawił się mężczyzna przyznający się bezczelnie do wykonywania owych zdjęć. Ciekawa była jego wyjaśnień i zaprosila go do srodka...
Wciągajaca powieść romantyczna. Od innych z tego gatunku literackiego odróżnia ją jednak to, że przy swojej romantycznej otoczce jest zabawna. Opisy zachowań i przygód przyjaciółek są dowcipne i wcale nie nudne.

Bardzo przyjemna.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena