Koszyk 0
Opis:
Książeczka zawiera realistyczne, a przy tym ciepłe, "miękkie" ilustracje przedstawiające gatunki zwierząt w ich środowisku. Każda ilustracja przedstawia przedstawicieli jednego gatunku (czasami dwóch) i jest podpisana nazwą danego zwierzęcia. Idealna propozycja dla maleńkiego dziecka poznającego świat - ilustracje wiernie odzwierciedlają naturę, nie są przeładowane, prowokują do zadawania pytań: "co to?", "jak mówi" (pies, kot itp.). Trochę starsze dzieci zainteresuje ... jak i gdzie żyją zwierzęta, co jedzą, dlaczego je hodujemy... Książka jest dostosowana do najmłodszego wieku - wykonana z twardego, grubego kartonu powleczonego folią, dzięki czemu nie ulegnie szybkiemu zniszczeniu w rączkach małych dzieci. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Aleksandra Michałowska
  • 2014
  • 14
  • 145
  • 145
  • Wesołe książeczki
  • 978-83-7791-262-1
  • 9788377912621
  • ZBE6B
  • 1-3 lata

Recenzje czytelników

Przyjaciele małych piesków

Ocena:
Autor:
Data:
Książeczki kartonowe dla najmłodszych są sposobem na pokazanie im świata, rzeczy których nie widzą na co dzień oraz najlepszym pomysłem na zaszczepienie w dzieciach miłości do literatury od najwcześniejszych lat. Natrafiłam całkiem niedawno na przeuroczą serię książeczek kartonowych i pokusiłam się o bliższe poznanie jednej z nich, tj. "Przyjaciele małych piesków" ...

Książeczka przepełniona jest pięknymi kolorowymi ilustracjami najróżniejszych gatunków zwierząt na tle naturalnego środowiska. Znalazłam w niej obrazki wilków, krów, koni, słoni, kota, kreta, sójki, świstaka, wydry, lisów, indyków, królika, orłów i papug. Czasem zwierzę pokazane jest jedno czasem również pokazano ich większą grupkę.

Dzięki takim publikacjom maluchy poznają różnorodne zwierzaki a z doświadczenia wiem, że jest to temat dla dzieci niezwykle interesujący. Książeczka zawiera proste, ciepłe ilustracje, które są każdorazowo podpisane nazwą zwierzaka. Jest przy tym lekkia, ma zaokrąglone rogi, karty sa wytrzymałe i powleczone folią, świetnie sprawdzają się w rączkach najmłodszych. Co ważne dzięki solidnemu wykonaniu długo im posłuży.

Moje dziewczynki bardzo chętnie zaglądają do tej właśnie kartonówki. Oglądają obrazki i widać, że nawet bez tekstu jest ona dla nich bardzo atrakcyjna. Zdecydowanie polecam ją gorąco i zachęcam również do zapoznania się z całą serią Wesołe książeczki.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Przyjaciele małych piesków

Ocena:
Autor:
Data:
,,Przyjaciele małych piesków" to kolejna kartonowa książeczka, którą pragnę Wam zaprezentować. Jest ona w całości kartonowa oraz ma zaokrąglone rogi.

Dzięki tej publikacji ujrzymy i przeczytamy nazwy takich zwierząt, jak wilk, krowa, koń, słonie, kot, kret, sójka, świstak, wydra, lis, indyk, królik, orły, czy papugi. Niektóre z tych zwierząt są ukazane ze swoimi dziećmi, czyli ich młodszym odpowiednikiem. Jak widać, gatunki są w tej pozycji bardzo różnorodne ...

Książeczka jest bardzo ładna, barwna, kolorowa i wyrazista. Podpisane są tylko nazwy zwierząt. Dzięki temu nada się dla noworodków, ale także kilkuletnich dzieci, które chcą odkrywać świat i otaczające ich zwierzęta. Większość gatunków można ujrzeć w swoim bliskim otoczeniu lub ZOO. Jest to wspaniała publikacja dla dzieci w każdym wieku.

,,Przyjaciele małych piesków" to jedna z książeczek z ,,serii" kartonowej, w którą warto się zaopatrzyć. Jest to jedno z lepszych wydań tego typu publikacji, z którymi dotąd się zetknęłam.

Moja ocena: 5/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena