Koszyk 0
Opis:
Przygody Hucka Finna to jedna z tych szczególnych książek, które zawsze wspomina się z uśmiechem. Beztroscy bohaterowie przenoszą nas w inną rzeczywistość, porywają nas ich awanturnicze przygody, radość i fantazja. Jak nie czytaliście książki Przygody Tomka Sawyera, toście o mnie nie słyszeli, ale to nieważne. Książkę napisał pan Mark Twain i tak z grubsza to opowiedział ... w niej prawdę. Może od czasu do czasu troszeczkę coś upiększył, ale ogólnie opisał wszystko tak, jak było. Zresztą nie widziałem jeszcze nikogo, co by od czasu do czasu nie zełgał […].(fragment książki). Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Znak
 • twarda
Mniej Więcej
 • Mark Twain
 • 2015
 • 398
 • 215
 • 145
 • 97883240-3330-0
 • 9788324033300
 • ZCJHU
 • 7-10 lat, 10-13 lat

Recenzje czytelników

Ciekawa

Ocena:
Autor:
Data:
Kto czytał "Przygody Tomka Sawyera" ten z pewnością będzie znał tytułowego bohatera powieści Marka Twain "Przygody Hucka Finna".
Kto nie czytał to nic nie szkodzi!
Zachęcam do przemiłej lektury.
Nic nie szkodzi, że książka kierowana jest do grupy czytelników jaką są młodzi chłopcy. To oni mają z tej książki największą frajdę! Ja do młodzieży już nie należę, a książka bardzo przypadła mi do gustu.

Książka "Przygody Hucka Finna" jest bardzo ciekawa. Myślałam ... że już wyrosłam z tego typu książek ale stwierdzam, że dobrze się czyta przygody młodego chłopca patrząc na nie z perspektywy osoby dorosłej.
Książka napisana jest trochę twardym językiem jednak nawet dobrze się ją czytało, dość szybko i przyjemnie.
Czytając ją nie ma mowy o nudzie. Główny bohater zapewnia czytelnikowi sporą dawkę przygód i dobrego humoru mimo, że poruszane w książce tematy są "dość ciężkie".
Przygody Hucka są zaskakujące. Akcja toczy się przed wojną secesyjną na południu Stanów Zjednoczonych. Spotykamy się tutaj z niewolnictwem, zabójstwem, obławą.
Huck podczas swych przygód musi wykazać się dojrzałością. Podejmuje on bowiem różne decyzje, które czasem go przerastają, ale stara się im sprostać i dobrze wybrnąć z zaistniałej sytuacji.
Na końcu Huck spotyka się ze swoim przyjacielem Tomkiem Sawyerem.
Huck to pozytywny bohater, a książka niesie pozytywny przekaz.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena