Koszyk 0
Opis:
Czy uzależnienie od seksu może być tak samo silne jak uzależnienie od narkotyków? Jeśli tak, to czy można z tego wyjść, nie robiąc wokół siebie zbyt dużych spustoszeń? Trudne pytanie, ale jeszcze trudniejsze odpowiedzi. Dorota Rogulska, studentka medycyny, znalazła się w poważnych tarapatach. Zdaje sobie sprawę, że w rozwiązaniu problemów może jej pomóc własny spryt i zniewalająca uroda. Ten ostatni atut staje się haczykiem ... na który łapie cenionego chirurga Huberta Dębskiego i nawiązuje z nim romans, nie mając najmniejszego pojęcia, jak mroczne tajemnice skrywa jego osoba. Dariusz Kaźmierczak - urodził się w 1960 r. w Ozorkowie. Do ukończenia liceum mieszkał w Łęczycy, a w trakcie studiów na Akademii Medycznej i po ich ukończeniu - w Łodzi. W 1987 r., wyprzedzając słynny ekspres, zatrzymał się na stałe we Włoszczowie. Przez wiele lat pracował w szpitalu, przychodni i pogotowiu ratunkowym. Jest pediatrą. Ma żonę i trójkę dzieci. Debiutował w Oficynie Branta powieścią Cesarskie cięcie. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Branta
 • miękka
Mniej Więcej
 • Dariusz Kaźmierczak
 • 2010
 • 1
 • 304
 • 205
 • 145
 • 978-83-6166-8-237
 • 9788361668237
 • Z1741

Recenzje czytelników

Przerażający obraz polskiej służby zdrowia

Ocena:
Autor:
Data:
Książka "Przepustka do raju" - pierwsza powieść Dariusza Kaźmierczaka przeczytana przeze mnie - jest w mojej ocenie świetnym thrillerem medycznym, przedstawiającym przerażający obraz polskiej służby zdrowia (łapownictwo, handel ludzkimi organami, rozpasanie seksualne, brak zasad moralnych, "pomoc" w odejściu z tego świata...). Aż strach iść do lekarza, nie wspominając już o pobycie w szpitalu!
Pikanterii i szczególnej wymowy dodaje fakt ... że autor zna środowisko lekarskie z autopsji, bo sam jest czynnym, praktykującym lekarzem (przez wiele lat pracował w szpitalu, przychodni i pogotowiu ratunkowym; jest pediatrą).
Powieść jest o tym, jak wybujałe ambicje, nieprzemyślane, pochopne decyzje, chorobliwe uzależnienie od seksu (seksoholizm) - mogą zrujnować szczęśliwe życie rodzinne i błyskotliwą karierę zawodową, powodując - na zasadzie „efektu motyla” - coraz więcej zdarzeń, wykraczających poza granice prawa.
Szczerze polecam; mam zamiar sięgnąć po pozostałe dwie powieści Kaźmierczaka.

Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena