Koszyk 0
Opis:
Praktycznie każdy, kto interesuje się duchowością, parapsychologią, magią czy ezoteryką, prędzej czy później spotka się z projekcją astralną, a na dodatek zapewne zechce się jej nauczyć. Dzięki temu przystępnemu podręcznikowi dla początkujących poznasz tajniki tej interesującej dziedziny. Dzięki prostym metodom projekcji astralnej wejdziesz w sferę, w której ani czas, ani przestrzeń nie mają żadnego znaczenia; odwiedzisz miejsce, gdzie myśli są działaniem ... a zwykłe pragnienie zabierze cię dokądkolwiek zechcesz. W książce znajdziesz szczegółowe instrukcje dotyczące sześciu technik projekcji astralnej, m.in.: przeniesienia świadomości, medytacji z przewodnikiem lub opuszczania snów. Dzięki nim bez problemu nauczysz się projekcji oraz dowiesz się, co zrobić, gdy świadomość znajdzie się na płaszczyźnie astralnej - a możliwości jest naprawdę wiele. Będziesz na przykład: podróżować do innych rzeczywistości i czasów; zaglądać do Kronik Akaszy; spotykać się z bliskimi, którzy odeszli; uzdrawiać siebie i innych; odwiedzać przeszłe życia lub zwiedzać różne światy astralne. Jeśli od dawna interesujesz się projekcją astralną lub jeśli dopiero chcesz poznać jej tajniki, ta publikacja upewni cię, co do bezpieczeństwa tego procesu i doda pewności siebie w jego realizacji. Wznieś się ponad granice fizycznego "ja" dzięki projekcji astralnej! Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Edain McCoy
  • 2013
  • 1
  • 254
  • 205
  • 145
  • 978-83-62476-87-9
  • 9788362476879
  • ZATNP

Recenzje czytelników

Naprawdę znakomita!

Ocena:
Autor:
Data:
Świadome śnienie to naprawdę piękna rzecz, ale projekcja astralna może się okazać jeszcze lepsza, bardziej przydatna i niesamowita niż LD. Oczywiście również wymaga treningu i wysiłku, ale wszystko jest do zrobienia, jeśli tylko chcemy. A gdzie szukać pomocy i wskazówek? A chociażby w książce Edain McCoy – „Projekcja astralna dla początkujących”.
Książka jest naprawdę znakomicie zrobionym podręcznikiem. Dzieli się na trzy części ... Pierwsza z nich to przygotowanie i zapoznanie się z tematem trochę bliżej. Znajdziemy tam podstawowe informacje, które są nam potrzebne do rozpoczęcia podróży astralnych: relaks, medytacja, czakry i pokonywanie strachu. Część druga to bardzo dokładnie opisane metody opuszczania ciała. Część trzecia to przykładowe rzeczy, które możemy robić podczas projekcji. Czyli jak widać wszystko w tej pozycji rozwija się krok po kroku, dając razem znakomicie dopracowaną całość. Na końcu znajdziemy jeszcze słowniczek, w którym zawarte są najważniejsze definicje.
Bardzo przyjemny język sprawia, że książkę czyta się szybko, nawet mimo zagłębienia się w tematykę i dokonywania analiz czy robienia notatek. Nie ma najmniejszych problemów ze zrozumieniem przekazu autora, a podróże astralne wydadzą nam się rzeczą tak prostą i oczywistą, że nawet byśmy sobie nie zdawali z tego sprawy. Autorka przedstawia wiele przykładów, opowiada również swoje początki i doświadczenia. Działa na nas motywująco i zachęca do stałego próbowania różnych technik i metod, gdyż za pierwszym razem praktycznie nikomu nie udaje się od razu osiągnąć zamierzonego celu. Nie ma w tym nic złego, a pani McCoy zachęca nas do rozwoju, ćwiczeń i samodoskonalenia się. Zmusza nas też niejako do myślenia i przeprowadzania analiz, które nam w tym pomogą.
Zadziwiło mnie to, że w podręczniku dla początkujących znalazłam metody, o których nigdy wcześniej nie słyszałam. Zazwyczaj czytywałam o metodzie tornada, liny, schodów… A tu proszę! Okazuje się, że jest wiele innych, prostszych i bardziej przystępnych metod, z których można skorzystać, a efekt może być znacznie lepszy i szybszy do osiągnięcia. Za to należy się ogromny plus! Podobnie jak za trzecią część, gdzie dowiadujemy się jak zajrzeć do Kronik Akaszy, jak możemy zwiększyć efektywność naszych wizualizacji i jak leczyć na odległość. Co więcej, okazuje się, że pani McCoy posiada ogromną wiedzę, nie tylko z zakresu projekcji astralnych, ale także z aromaterapii, zastosowania dźwięków w medytacji czy amuletów.
Autorka znakomicie potrafi przekazać wiedzę, którą posiada. Stworzony przez niego poradnik jest świetną pozycją dla osób, które pragnęłyby zacząć swoją przygodę z OOBE. Nawet osoby, które zajmują się tym już od jakiegoś czasu powinny po tę książkę sięgnąć, ponieważ sądzę, że znajdą tutaj parę przydatnych informacji i mogą poznać nowe metody. A nuż jakaś okaże się lepsza, bardziej skuteczna i przyjemna. Bardzo estetycznie wydana książka, która przyciąga czytelnika. Polecam jak najbardziej, jestem bardzo zadowolona z owej lektury!

http://www.sheti-shetani.blogspot.com/2013/04/projekcja-astralna-dla-poczatkujacych.html
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena