Koszyk 0
Opis:
"Próby Ognia" to długo oczekiwany drugi tom bestsellerowej trylogii "Więzień Labiryntu", amerykańskiego autora Jamesa Dashnera. To jedna z najciekawszych i nieustannie trzymających w napięciu trylogii dla młodzieży, która zainteresuje miłośników takich serii jak "Igrzyska Śmierci", czy "Gone". Pierwszy tom skończył się niezwykle emocjonującym zwrotem akcji, który sprawia, że wszyscy miłośnicy serii w napięciu oczekują na "Próby Ognia". Znalezienie wyjścia z Labiryntu miało być końcem ... Żadnych więcej niespodzianek, żadnych puzzli. I żadnego uciekania. Thomas był przekonany, że jeśli Streferzy zdołają się wydostać, odzyskają swoje dawne życie. W Labiryncie życie było łatwe. Było jedzenie, schronienie i względne bezpieczeństwo. Dopóki Teresa nie zapoczątkowała końca. Ale w świecie poza Labiryntem koniec został zapoczątkowany już dawno temu. Spalona przez Pożogę i wysuszona z powodu nowego surowego klimatu, Ziemia stała się krainą zniszczenia, penetrowaną przez Poparzeńców, ludzi zarażonych Pożogą. Dlatego Streferzy wciąż nie mogą przestać uciekać. Zamiast upragnionej wolności, muszą stawić czoła jeszcze jednej próbie. Muszą przejść przez najbardziej spaloną część świata i dotrzeć do celu w ciągu dwóch tygodni. Ale DRESZCZ przygotował im na tej drodze wiele niespodzianek. Wiele krwawych niespodzianek... Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • James Dashner
  • 2012
  • 0
  • 350
  • 205
  • 145
  • 97883-6138-6261
  • 9788361386261
  • ZAQGZ
  • 17-99 lat

Recenzje czytelników

Kto przeżyje pustynne piekło?

Ocena:
Autor:
Data:
"Więzień Labiryntu" moim zdaniem, jedna z najlepszych książek, jakie czytałam. Część druga tej trylogii zachwyca równie mocno.
Streferzy po znalezieniu upragnionego wyjścia, są pewni że najgorsze jest już za nimi. Ale czy na pewno? Co jeśli, wybawiciele tak naprawdę okazują się jedynie bardzo dobrymi aktorami? Gdzie zniknęła Teresa?
Co jeżeli najlepsza przyjaciółka okaż się zdrajcą, a może nie? Może jednak dreszcz naprawdę jest dobry, a oni niepotrzebnie się martwią ... Komu mają wierzyć? DRESZCZ postanawia wdrożyć kolejną fazę prób, a oni znów są królikami doświadczalnymi. Do tego pojawia się Tajemniczy Airis i grupa "B".
Wiele pytań pojawia się na każdym kroku książki, przez co staje się jeszcze bardziej interesująca. Autor daje nam również częściowe odpowiedzi, dzięki którym możemy puścić wodze fantazji i sami spróbować dojść do sedna sprawy. Jednak to wszystko nie jest takie proste.
Książka wciągnęła mnie tak że pochłonęłam ją dosłownie w kilka dni. Autor wie czym zainteresować czytelnika, i jak ułożyć ciekawą historię.
Gorąco polecam tą książkę!!!

Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Czy po koszmarze w Labiryncie może spotkać Cię coś gorszego?

Ocena:
Autor:
Data:
Próby Ognia autorstwa Jamesa Dashnera to godna kontynuacja Więźnia Labiryntu i jednocześnie książka, obok której nie można przejść obojętnie. To powieść wstrząsająca, zmuszająca do przemyśleń i zapadająca głęboko w pamięć odbiorcy, a w dodatku szalenie tajemnicza i nieprzewidywalna. Kolejne sekrety piętrzące się przed bohaterami nie dają czytelnikowi spokoju, zmuszając do prób rozgryzienia DRESZCZu i mechanizmów działania świata opanowanego przez Pożogę ... Próby Ognia pozostawiły we mnie pewien niedosyt, obudziły głód historii i dlatego też jeszcze długo będę analizowała wydarzenia rozgrywające się na kartach powieści. Książkę polecam każdemu, kto lubi historie z dreszczykiem emocji i dużą dawką niebezpieczeństw, a nade wszystko nie gardzi lekturami zmuszającymi do przemyśleń. Gwarantuję, że przy Próbach Ognia nie będziecie się nudzili! Daję zasłużone 6/6 i czekam niecierpliwie na finałową część trylogii, The Death Cure, która – mam nadzieję – odpowie na wiele nurtujących mnie pytań! Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena