Koszyk 0
Opis:
Chase Tyler, szkolny idol, do którego wzdychały wszystkie dziewczyny, nie miał pojęcia, że kochała się w nim również koleżanka z klasy, Marcie Johns. Gdy po kilku latach jego żona przyprowadza do domu atrakcyjną i elokwentną agentkę nieruchomości, z zaskoczeniem rozpoznaje on w niej dawną nieśmiałą kujonkę Marcie. Tego dnia szczęśliwego męża spotyka okrutny cios: w wypadku samochodowym ginie ukochana żona, nosząca pod sercem ich dziecko. Auto prowadziła Marcie ... lecz to nie ona spowodowała kraksę i Tyler nie żywi do niej urazy. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Sandra Brown
  • 2012
  • 296
  • 195
  • 130
  • 978-83-7778-262-0
  • 9788377782620
  • ZAMJM

Recenzje czytelników

Bardzo dobra

Ocena:
Autor:
Data:
Chase prowadził życie imprezowego kawalera do czasu, gdy poznał Tanyę. Był w tym związku bardzo szczęśliwy, jeszcze bardziej pokochał życie, gdy dowiedział się, że ma zostać ojcem. Niestety jego żona wraz nienarodzonym dzieckiem ginie w wypadku. Chase zaczyna się staczać. Nadużywa alkoholu, nie dba o siebie, bierze udziały w zawodach rodeo. I właśnie tak spotyka go Marcie, która widząc w jakim jest stanie postanawia mu pomóc ... Kobieta nadal jest zakochana w koledze ze szkolnych lat i pomimo swojego cierpienia nie zamierza się poddać.

Będąc po lekturze ,,Buntownik" pierwszej części serii ,,Opowieść teksańska" byłam już trochę zaznajomiona z historią Chase'a. Wiedziałam, więc, że spotkam się z bohaterem, który jest w głębokiej rozsypce. I muszę przyznać, że jego portret psychologiczny sprawił, że nie mogłam oderwać się od tej książki. Zastanawiając się nad sama się dziwię, że do książki przyciągnął mnie gburowaty bohater. Jednak możliwość oglądania jak on się zmienia i jak teraz sobie radzi w życiu przyciągnęło mnie do ,,Powrót do życia"

Historia Chase różni się od historii jego brata Lucky'ego. Znajdziemy tu bohatera złego na Boga i jego niesprawiedliwość. Jednak także dużą zasługę dla sukcesu książki należy przypisać Marcie, która jest odzwierciedleniem naprawdę niesamowitej oraz silnej kobiety. Ci dwoje bohaterów bardzo przypadli mi do gustu i sądzę, że nie jednego odbiorcę oczarują i nie puszczą ich póki nie poznają całej historii zawartej na stronach książki. W ,,Powrót do życia" nie ma historii kryminalnej, jak w jej poprzedniczce, lecz równie z wielkim zaciekawieniem się ją czyta i poznaje się dzieje Chase'a i Marcie.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

fajna

Ocena:
Autor:
Data:
nie jest powalająca,wręcz banalna.mimo to czyta się lekko,szybko.polecam na wakacje
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena