Koszyk 0
Opis:
Paul Becker, lekarz w małym amerykańskim miasteczku, otworzył właśnie całodobową prywatną klinikę. Dziś jego dyżur przypada na noc, porę, gdy nawet niewinne sprawy mogą przyjąć nieoczekiwany obrót. Tego wieczora jego przyjaciel, policjant Cameron Cole, odwiedza go w towarzystwie pobitego osobnika... Nie byłoby w tym nic dziwnego. Nawet opór, jaki stawia zatrzymany wydaje się naturalny. Lecz Paul znajduje czerwony telefon komórkowy. Słyszeliście o efekcie motyla ... Uderzenie skrzydeł tego owada może spowodować trzęsienie ziemi na drugim końcu świata. To właśnie spotyka Paula. Odebrał tajemniczy telefon i jego życie zachwiało się w posadach. Opuszcza go żona, spotyka się z ojcem, którego nie widział od dwudziestu lat. A to dopiero początek. Początek bardzo długiej historii... Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Patrick Bauwen
  • 2011
  • 1
  • 558
  • 195
  • 123
  • 978-83-7508-366-8
  • 9788375083668
  • ZA7JQ

Recenzje czytelników

Potwór

Ocena:
Autor:
Data:
Tę książkę wzięłam ze sobą na urlop jako tzw. "umilacz czasu" w trakcie podróży autokarem - i oczywiście jak to zazwyczaj bywa w takich przypadkach, wpadłam jak śliwka w kompot.

Pierwsze strony opisują scenę z właściwie końca książki - zabieg ten sprawia, że z samego początku w głowie czytelnika roją się miliony scenariuszy i zachęcają do odkrycia całej historii ... Przez kolejne strony przechodzi się naprawdę szybko próbując samemu rozwikłać zagadkę - oczywiście fabuła poprowadzona jest dosyć zaskakująco i do ostatniej strony kryje przed nami sporo niespodzianek.
Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem tej pozycji - do samego końca nie było mi dane odgadnąć jak rzeczywiście wygląda prawda a zaskoczenie i brak przewidywalności cenię sobie w pozycjach tego gatunku.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena