Koszyk 0
Opis:
Część druga czterotomowego cyklu dla młodych czytelniczek, kontynuacja "Pocałunku anioła". Tristan po śmierci powraca na ziemię, by jako Anioł Stróż opiekować się swoją dziewczyną, Ivy. Odkrywa przy tym, że wypadek samochodowy, w którym zginął, wcale nie był nieszczęśliwym zrządzeniem losu, a osoba za to odpowiedzialna usiłuje teraz zabić jego ukochaną. Tristan spróbuje uchronić Ivy przed niebezpieczeństwem i sprawić, by uwierzyła w to, co wydaje się niewiarygodne - że anioły istnieją naprawdę.
Mniej Więcej
  • Elizabeth Chandler
  • 2012
  • 216
  • 185
  • 130
  • 978-83-245-9064-3
  • 9788324590643
  • ZAHB0
  • 17-99 lat

Recenzje czytelników

Potęga ...

Ocena:
Autor:
Data:
Miłość Tristana i Ivy nie trwała długo. Pewnego dnia jadąc samochodem mieli wypadek. Ivy została na ziemi, poszukując nowego sposobu na szczęście i spokój. Tristan zginął. Teraz jest aniołem, który pozostał na ziemi by dokończyć swoje sprawy. Odkrył, że ich wypadek nie był przypadkowy, że ktoś uszkodził samochód, a człowiek który tego dokonał zagraża życiu jego ukochanej. Chłopak teraz próbuje za wszelką cenę skontaktować się z Ivy by uprzedzić ją o czyhającym niebezpieczeństwu.

, ... Potęga miłości" jest to niezwykła książka o młodzieńczej miłości, która przetrwa wszystko. Nawet śmierć nie jest przeszkodą, która mogłaby zaszkodzić. Książkę czyta się z wielkim zaangażowaniem czytelnika. Dodatkowy wątek jakim jest prowadzone przez anioła Tristana wciąga odbiorcę do dokładniejszego śledzenia dziejących się wydarzeń. Wiadomo niebezpieczeństwo, śledztwo, strach bohaterów przyciągnie uwagę nie jednego czytelnika.

Jedynym minusem książki jest jej objętość, gdyż jest to książka naprawdę szczupła, lecz książkę czyta się szybko nie tylko dlatego. Można ją czytać szybko, gdyż książka wciąga w swój świat, że nie można się od niej oderwać bez poznania wszystkich dziejących się w niej wydarzeń. Książka nie posiada też żadnych uszkodzeń w języku, które by przeszkadzały w odbiorze. Polecam książkę dla każdego kto pragnie przeczytać coś wciągającego o miłości i z niebezpieczeństwem.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dobrze się czyta,

Ocena:
Data:
Marii Claire Helldorfer swoje książki pisze pod pseudonimem Elizabeth Chandler.

,,Potęga miłości” jest kontynuacją książki ,,Pocałunek anioła”. Ivy nadal próbuje pogodzić się ze śmiercią Tristana, z pustką którą pozostawił w jej życiu. Dziewczyna jest nieszczęśliwa i bardzo smutna, nie rozumie dlaczego jej chłopak zginął w tak młodym wieku. Ivy do momentu wypadku wierzyła w anioły i gdy miała problem modliła się do nich i prosiła o wsparcie. Po tragedii uważa, że nie może już na nie liczyć ... że nie istnieją ponieważ w innym przypadku ocaliły by jej chłopaka. Przyjaciele dziewczyny starają się ją wspierać i pomagać w tym trudnym okresie. Dzięki nim dziewczynie jednak powoli udaje się wyjść na prostą. W pierwszej części dowiedzieliśmy się że, Tristan po śmierci został aniołem i ma ochronić Ivy przed niebezpieczeństwem jakie jej grozi. Problem w tym, że chłopakowi trudno jest się odnaleźć w nowej roli . Ponadto musi się dowiedzieć kto był zamieszany w jego śmierć oraz jakie niebezpieczeństwo grozi Ivy.

,,Potęga miłości” jest dobrą kontynuacją ,,Pocałunku anioła”. Fabuła jest ciekawa, wiele wątków z pierwszej części zostało rozwiniętych, dokładnie opisanych. Czytając tę część nie miałam wrażania( tak jak w poprzedniej) , że autorka spieszyła się pisząc powieść i obeszła się z niektórymi wątkami po macoszemu. Nadaj wiele brakuję tej książce, ale czyta się ją bardzo dobrze i szybko.

Jeśli chodzi o bohaterów to mamy całkowity przykrój osobowości. Tristana który jest dobrym, uczuciowy, troskliwy , Ivy która mimo że przeżywa trudne chwile stara się być silna i twarda. Miłość tej dwójki jest naprawdę niesamowita. Georgy który jest bardzo przebiegły i skrywa twarz za maską. Potrafi być miły i kochany a w głębi serca jest zły i zgorzkniały. Philip mimo młodego wieku, w książce odgrywa bardzo dużą rolę. On wie że, Tristan obecny jest w ich życiu wie , że musi chronić Ivy i stara się robić to jak najlepiej potrafi.

Zakończenie jest rewelacyjne. Zaskakuje, część wątków wyjaśnia a pozostałe pozostawia niedokończone i pozostawia do wyobraźni czytelnika. Z chęcią przeczytam kolejne części.

Dodam jeszcze, że ta część podobała mi się bardziej niż poprzednia. Autorka nie popędzała już tak fabuły i bardziej rozwijała niektóre wątki( chociaż moim zdaniem w dalszym ciągu niewystarczająco). Mam nadzieje, że jakość książki będzie progresywnie wzrastać wraz z każdą kolejną książką.

Moja ocena: 6.5/10
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena