Koszyk 0
Opis:
PORTUGALSKI nie gryzie! to kurs, z którym: - aktywnie uczysz się języka od podstaw, - przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo, - praktycznie trenujesz znajomość gramatyki, - uczysz się gotowych zwrotów konwersacyjnych, - poznajesz współczesny, codzienny język portugalski. Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dorosłych samouków dopiero zaczynających naukę, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka portugalskiego na poziomie komunikacyjnym ... Książka opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych znajdziesz: blisko 90 najpopularniejszych zagadnień, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa, ćwiczenia, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach praktycznych mini słowniczków, a dodatkowo na końcu książki znajdziesz podręczny zbiorczy słownik. GRATIS nagrania prawidłowej wymowy w wykonaniu profesjonalnych lektorów do posłuchania www.slowka.pl/wymowa. Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że portugalski nie gryzie! Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Sylwia Klos
  • 2011
  • 1
  • 160
  • 210
  • 150
  • *, 97883-7788-0029
  • 9788377880029
  • ZAAOR

Recenzje czytelników

Aprendizagem e prazer!

Ocena:
Autor:
Data:
Nauka języka portugalskiego nie jest zbyt popularna w Polsce. Tym bardziej ucieszył mnie niezmiernie podręcznik do nauki tego języka, świeżo wydany przed Wydawnictwo Edgard. Otwierając książkę zaczynamy od postaw. Ukończymy ją na poziomie A1.
Ten krótki kurs został podzielony na 13 rozdziałów tematycznych zapoznających nas nie tylko z najważniejszymi słówkami i zwrotami używanymi w codziennych sytuacjach, ale także z podstawami gramatyki ... Oprawa graficzna i układ książki jest przemyślany i zachęca do nauki. Bardzo spodobały mi się kolorowe marginesy, na których autorzy postanowili umieścić ciekawostki dotyczące Portugalii oraz minisłowniczki odnoszące się do poszczególnych stron. Liczne ćwiczenia leksykalne z pewnością ułatwiają naukę a zawarte na końcu kursu odpowiedzi utwierdzają nas w przekonaniu, że nauka portugalskiego nie musi być przykrością.
Co prawda do książki nie dołączono płyty, jednakże wszystkie słówka można bezpłatnie wysłuchać na stronie internetowej : www.slowka.pl/wymowa.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena