Koszyk 0
Opis:
Czy rozwód zawsze musi być równoznaczny z zakończeniem najszczęśliwszego okresu w życiu? Czy ściągnięcie obrączki sprawia, że kobieta staje się bezwartościowa i nudna? Trzydziestoletnia Maja Kwiatkowska, dowiedziawszy się o zdradzie męża, odpowiada na te pytania twierdząco. Przyjaciółki i nowy mężczyzna na horyzoncie pozwalają jej jednak dostrzec, jak wiele możliwoś ... ci daje ponowna wolność. Aby z nich skorzystać, musi uwierzyć w siebie i dostrzec siłę swoich umiejętności, a w chwilach zwątpienia powtarzać niezawodne zdanie: „Jesteś silną kobietą”. Przekonajcie się, czy taki przepis zagwarantuje jej sukces i nowe, szczęśliwe życie.Uświadomiłam sobie, że czasu nie można cofnąć. Nie ma sensu żałować czegoś, czego nie można już zmienić. Nauczyło mnie to, że człowiek zawsze ma wybór. Bywa tak, że ktoś wpędza nas w pewien rodzaj zniewolenia, czasami nawet nieumyślnie, ale ostatecznie to my robimy każdy następny krok. Problem w tym, żeby nauczyć się słuchać samego siebie. Zadać sobie pytanie „Czy ja tego chcę, czy robię to, żeby zadowolić kogoś innego?”Potrzebowałam książki, przy której nie będę musiała wysilać szarych komórek, nie będę musiała się bać, czy płakać. Chciałam odpocząć i spędzić miło czas. "Ponownie niezamężna" to właśnie mi ofiarowała. Miło spędzony czas przy lekturze. Odpoczynek i złote myśli, które zostaną ze mną na dłużej.Diane Rose, recenzjezpazurem.plCzytając książkę wręcz czułam zapach świeżo pieczonego chleba, wymieszany z dużą porcją humoru i wielką łyżką miłości. Z książki wypływa przekaz, że trzeba walczyć o siebie, nie bać się zmian i być odważnym. Spędziłam miły czas na sielskiej polskiej wsi razem z wesołą i optymistyczną Majką.Malwina, http://manufaktura-wyobrazni.blogspot.com   Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Agata Bogońska
  • 2016
  • 228
  • 195
  • 121
  • 978838083-131-5
  • 9788380831315
  • ZD9DD

Recenzje czytelników

polecam

Ocena:
Autor:
Data:
Zapraszam dziś na recenzję książki „Ponownie niezamężna”, która ma swój niepowtarzalny klimat.

Maja to szczęśliwa matka i żona. Jednak mąż pracujący za granicą podczas rozmowy oświadcza jej, że poznał nową kobietę, którą szczerze pokochał. Życie Majki staję pod znakiem zapytania. Mieszka w domu teściów, prowadzi razem z nimi piekarnie i jest całkowicie zależna od rodziny męża. Załamana kobieta znajduję pocieszenie w swojej przyjaciółce Julce ... Za jej namową zaczyna poświęcać sobie więcej czasu. Poznaję coraz więcej ludzi, przez co cały czas jest otaczana przez przyjaciół. Kiedyś nie mogła pozwolić sobie na chwilę relaksu, a teraz jest duszą towarzystwa.

Jednak człowiek nie może pozostać samotnym do końca życia. Każdy zasługuję na miłość. Czy Majka odnajdzie swoją drugą połówkę? Czy po rozwodzie nie można być już szczęśliwym?

Książka wciąga i napawa optymizmem. Bohaterka jest silną kobietą, która świetnie radzi sobie z przeciwnościami losu. Gdy jej życie małżeńskie się rozpadło, to pozbierała się na nowo i zaczęła żyć pełnią życia. Zamiast pogrążyć się w depresji pomagała innym, przez co sama była szczęśliwa. Jednak najważniejsza jest miłość, a to właśnie niej boi się Maja. Obiecała sobie, że nie pozwoli, aby jakikolwiek mężczyzna znowu ją zranił.

Nie jest to coś nowego. Takich książek znajdziemy wiele. Jednak „Ponownie niezamężna” stworzona w klimacie wsi, zwierząt i pięknych krajobrazów działa na naszą wyobraźnię. Gdy bohaterka opowiada, jak piekła pieczywo w swojej piekarni dałabym słowo, że czułam jego zapach. Spędziłam z tą powieścią przyjemny wieczór i chętnie powrócę do niej jeszcze raz. Gorąco polecam gdy macie ochotę na lekką lekturę.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena