Koszyk 0

Polityka Prywatności księgarni internetowej matras.pl

Matras.pl szanuje prywatność swoich Klientów i Użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności, która określa zasady gromadzenia, przetwarzania i ochrony danych.

Przekazane nam dane osobowe są przetwarzane przez Matras S.A., 02-366 Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7, NIP: 634-10-05-237, KRS: 0000252298 w celach realizacji zadań naszej księgarni internetowej, na które składa się realizacja zamówień oraz wysyłka newslettera w wersji e-mail oraz newslettera w wersji SMS, jeśli Klient wyrazi na to zgodę.

Matras S.A. powierza dane Klientów dotyczące adresu wysyłki podmiotowi zewnętrznemu tj. Books Logistics S.A. z siedzibą w Moszna-Parcela 29, 05-840 Brwinów, zarejestrowanym w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000598807 celem logistycznej obsługi zamówień.

Dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z ustalonymi prawem zasadami:

Każdy Klient ma prawo do modyfikacji, poprawiania lub usunięcia swoich danych osobowych za pośrednictwem panelu klienta.

Na podstawie podanego przez KLIENTA kodu pocztowego albo adresu IP, SPRZEDAWCA wskazuje najbliższe preferowane miejsce odbioru zamówienia. Przetwarzanie tych danych następuje wyłącznie w celu realizacji zamówienia.

Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.

Niniejsza Polityka Prywatności może zostać zmieniona w dowolnym momencie, a zmiana staje się skuteczna we wskazanym terminie. Użytkownicy zostaną powiadomieni o wprowadzonych zmianach poprzez stronę Polityki Prywatności księgarni internetowej matras.pl. W przypadku braku akceptacji zmian Użytkownik może zaprzestać korzystania z serwisu lub poprosić administrację o usunięcie konta.

180 księgarni Matras Zawsze po drodze Znajdź księgarnię
Matras caffe Miłe chwile z rodziną Przestrzeń malucha
Koszty dostawy Do księgarni za 0 zł! Sprawdź
Karta prezentowa Sprawdź