Koszyk 0
Opis:
Ciepła historia o tym, że liczy się tylko tu i teraz. Listy od jedynego mężczyzny, którego kochała, pamiątka po ojcu, którego nie miała szansy poznać, szklana waza, wypełniona światłem nawet w pochmurny dzień. Gdybyście mieli okazję zacząć wszystko od nowa, co zachowalibyście ze starego życia, a czego pozbylibyście się bez żalu? Gina Bellamy po kilku trudnych latach, o których wolałaby zapomnieć, zaczyna życie od nowa. Jednak rzeczy, które dotąd gromadziła, nie pasują już do osoby ... którą się stała. Gina postanawia więc, że w nowym mieszkaniu zostawi tylko sto przedmiotów, które mają dla niej szczególne znaczenie, a reszty się pozbędzie. To jednak oznacza, że musi pogodzić się z przeszłością i przyjąć wszystko, co może przynieść los… Genialna powieść, bardzo poruszająca i świetnie napisana. Będę ją pożyczać wszystkim moim przyjaciołom! Sophie Kinsella Lucy Dillon – brytyjska pisarka. Swój czas dzieli między Londyn a Wye Valley, gdzie uwielbia spacerować ze swoim psem, bassetem o imieniu Violet. W Polsce ukazały się jej trzy powieści: „Psy, Rachel i cała reszta”, „Spacer po szczęście” i „Szczęśliwe zakończenie”. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Lucy Dillon
  • 2014
  • 0
  • 472
  • 205
  • 140
  • 9788379610204
  • 9788379610204
  • ZBK0F

Recenzje czytelników

Zamknąć za sobą drzwi....

Ocena:
Autor:
Data:
POLICZ DO STU - jakże ciepła i inspirująca opowieść o tym, że czasem warto a nawet trzeba zacząć wszystko od początku, zamknąć jeden rozdział swego życia by móc otworzyć nowy. Gina - młoda, ambitna kobieta, po udanej walce z chorobą dowiaduje się, że jej życie osobiste właśnie legło w gruzach. Wini siebie za rozpad jej małżeństwa, oraz za to, że kiedyś utraciła miłość swego życia doprowadzając do wypadku samochodowego ... Po rozstaniu z mężem i pomocą przyjaciółki zaczyna od nowa swoje życie - w nowym miejscu, z nowymi ludźmi i w nowym otoczeniu. Rozpoczyna życie obierając taktykę "sto rzeczy jakie chcę zatrzymać". To pozwala jej spojrzeć na siebie, na swoje wspomnienia w zupełnie inny sposób, z innej perspektywy. W tej taktyce pomaga też jej Nick - fotograf o wrażliwej duszy, który uczy Ginę aby cieszyć się z każdego dnia i z każdej chwili i ze wszystkich fantastycznych momentów jakie jest w stanie zatrzymać niczym na zdjęciu z polaroida.
Bardzo ciepła i sympatyczna lektura o tym, że tak naprawdę najważniejsze jest TU i TERAZ, a dawne wspomnienia lepiej wymienić na nowe...DUŻO LEPSZE!!!
Zachęcam do lektury bo być może znajdziecie w niej inspirację oraz impuls do zmiany swojego myślenia...przecież szklanka zawsze jest do połowy pełna!!!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena