Koszyk 0
Opis:
Laurelin Paige po ostatnim sukcesie, jaki odniosła jej erotyczna trylogia Uwikłani, idzie jak burza. Mimo ogromnego sukcesu nie spoczęła na laurach, dzięki czemu już niedługo w sprzedaży ukaże się jej nowa powieść Połączeni. Uwolnij mnie. Premiera będzie miała miejsce dokładnie 9 września bieżącego roku. Połączeni. Uwolnij mnie to opowieść o Gwen, bohaterce, któ ... ra pojawiła się już w Uwikłanych. Tym razem autorka skupia się na jej życiorysie i przybliża czytelnikom losy młodej kobiety. O życiu Gwen można powiedzieć wiele, ale z pewnością nie to, że jest łatwe i przyjemne. Dziewczyna ucieka przed przeszłością, która jak cień kładzie się na jej dotychczasowym życiu. Dlatego też otacza się murem, nie pozwalając nikomu zbliżyć się do siebie. Na dłuższą metę taka metoda sprawdza się, kiedy zarządza się jednym z najpopularniejszych klubów nocnych w Nowym Jorku. Jednak w życiu Gwen pojawia się tajemniczy, przystojny mężczyzna. Zawiązują między sobą układ, w którym łączyć ma ich jedynie seks. Ale czy rzeczywiście tak będzie? Nie od dziś wiadomo, że współpraca między rozumem i sercem nie układa się najlepiej. Co zrobi Gwen, kiedy okaże się, że nowo poznany mężczyzna jest jedyną osobą, której ufa i na której może polegać? Wszystko zaczyna się komplikować, mimo jasnych zasad, które ustalili. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Laurelin Paige
  • 2016
  • *, 9788365506-28-3
  • 9788365506283
  • ZDDHO

Recenzje czytelników

Uwolnij mnie

Ocena:
Autor:
Data:
Laurelin Paige zapewne kojarzycie jako autorkę wspaniałej trylogii Uwikłani. To ona stworzyła piękną historię Alayny i Hudsona. A teraz pokazuje nam kolejną, równie dobrą i emocjonującą serię Połączeni – o Gwen i JC.
Gwen to siostra Normy Anders, która jak wiecie pracuje z Hudsonem. Tutaj jednak mało będzie o samym Hudsonie i o jego pracy – skupiamy się na Gwen o której ludzie mówią, że ma „kij w tyłku”. Dziewczyna bardzo mocno szanuje zasady i dokładnie przestrzega ich w pracy ... Podobnie jak Alayna, pracuje w klubie i na jednej ze zmian poznaje przystojnego i tajemniczego JC. Dziewczyna nie chce na początku mieć z nim do czynienia, gdyż mężczyzna otacza się pięknymi i zmysłowymi kobietami. Wyczuć w nim można też coś z playboya.
Rodzeństwo Andersów – Ben, Gwen i Norma, nie mieli w życiu łatwo. Trauma jaka ich spotkała w dzieciństwie, na każdym z nich odbiła swoje bolesne piętno. Mają trudności z uczuciami, ze stałymi związkami, a także z zaufaniem drugiej osobie. Mimo wszystko więź jaka łączy to rodzeństwo, jest niezwykle silna i wydaje się, że nierozerwalna. Jedno pomaga drugiemu, choćby miało dla niego przebyć wiele kilometrów, to przyleci aby pomóc.
Trauma rodzinna i zamiłowanie do zasad sprawiają, że Gwen jest niedostępna, oschła, a czasem nawet arogancka. Taka właśnie jest kiedy JC ją poznaje.
Jak myślicie, czy temu przystojnemu mężczyźnie uda się odkryć w Gwen kobiecość? A czy układ który wspólnie zawierają ma jakąkolwiek przyszłość? Tego wszystkiego dowiecie się tylko czytając książkę – ale UWAGA – kiedy już zaczniecie, nie spoczniecie dopóki nie skończycie.
Książka niezwykle wciągająca i porywająca. Oprócz tego, że niezwykle jest zmysłowa, to kryje w sobie niesamowitą historię o miłości, o której do samego końca nie wiemy czy ma szansę na spełnienie. Aby to nastąpiło bohaterowie musieliby opowiedzieć sobie wszystko, zdradzić wszystkie tajemnice. Tylko pojawia się jeden problem – jedno z nich nie ma możliwości zdradzenia swoich tajemnic…..
Z niecierpliwością czekam na drugą część – bo to jeszcze nie koniec!
Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

http://zapach-ksiazek.pl/polaczeni-uwolnij-mnie/

Ocena:
Autor:
Data:
Miał być tylko seks. Czysta przyjemność dla dwojga świadomych siebie, dorosłych ludzi. Nie od dziś jednak wiadomo, że uczucia nie dają się tak łatwo trzymać na wodzy. Chociaż Gwen nie jest pewna, czy chce dalej tkwić w tym układzie, to jednak nie potrafi już rozstać się z ukochanym. Tym bardziej, że JC znaczy dla niej coraz więcej, stając się osobą najważniejszą, tuż po najbliższej rodzinie. Lecz jak nie ma róży bez kolców, tak i ta historia nie ma łatwego zakończenia ...

Całość recenzji dostępna pod adresem: http://zapach-ksiazek.pl/polaczeni-uwolnij-mnie/
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena