Koszyk 0
Opis:
Twój umysł jest częścią nieśmiertelnej duszy, która przechowuje w sobie mądrość i wiedzę ze wszystkich wcieleń. Kiedy przychodzimy na świat, niewidzialna zasłona przesłania nam wspomnienia z poprzednich żyć, ale mimo to niektórzy z nas często mają niejasne przeczucie, że gdzieś kiedyś już istnieli, doświadczali innych emocji, spotykali innych ludzi. Jeżeli chcesz zajrzeć za tę zasłonę i poznać swoje minione inkarnacje, zaufaj doświadczonemu terapeucie i wybierz się w wyjątkową podróż astralną ... Douglas De Long w przystępny sposób wprowadza w tematykę reinkarnacji i proponuje różnorodne proste metody badania i czerpania wiedzy z poprzednich żyć. Dzięki nim nauczysz się swobodnie i gładko migrować pomiędzy kolejnymi wcieleniami swojej duszy. Inspirujące historie pacjentów, z którymi autor przeprowadzał sesje regresywne, przybliżą ci sens cyklu życia, śmierci i odrodzenia, podczas którego ludzka dusza doznaje coraz głębszego oświecenia. Znajdujesz się na Ziemi właśnie w tym miejscu i w tym konkretnym momencie nie bez powodu. Być może musisz spłacić jakiś dług karmiczny z poprzednich wcieleń, a może nauczyć się czegoś po to, by twoja dusza mogła się dalej rozwijać. Podążając za wskazówkami, możesz dotrzeć do źródeł swoich talentów, cech osobowości, a nawet bólu i gniewu, pochodzących z poprzednich wcieleń. Być może dręczą cię jakieś nieuzasadnione lęki albo odczuwasz ból, którego nic nie jest w stanie uśmierzyć każda z tych rzeczy może być nieprzepracowanym strachem lub urazem z poprzedniego życia. Za pomocą zaproponowanych w tej książce technik, wydobędziesz na powierzchnię świadomego umysłu historię swojej duszy. Poznaj ją, zaakceptuj i wykorzystaj do uzdrowienia emocji, ciała i rozbudzenia ogromnego potencjału parapsychicznego i duchowego, jaki w sobie masz. Wybierz się w podróż po swoich poprzednich życiach i przekonaj się o nieśmiertelności ludzkiej duszy. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Douglas De Long
  • 2014
  • 1
  • 224
  • 205
  • 145
  • 9788363965440
  • 9788363965440
  • ZBEW3

Recenzje czytelników

BARDZO DOBRA KSIĄŻKA

Ocena:
Autor:
Data:
KSIĄŻKA RZECZYWIŚCIE JEST DOBRA I WARTA POLECENIA DLA OSÓB SZUKAJĄCYCH TEGO TEMATU
Czy ta recenzja była przydatna?

Podróże w przeszłość

Ocena:
Autor:
Data:
Douglas de Long – od ponad 25 lat jest osobistym doradcą i terapeutą. Urodził się ze zdolnością widzenia ludzkiej aury, czakr, duchowych przewodników i aniołów. Stworzył on unikalny kurs w czasie którego uczy rozwijania swoich wrodzonych zdolności i umiejętności podróży poza ciałem. Jest autorem „Starożytne techniki Healing”, „Starożytne nauki dla początkujących” i „Wcześniejsze życie dla początkujących”.


Reinkarnacja od lat budzi wielkie zainteresowanie ... Autor jest terapeutą regresywnym od 25 lat . Przeprowadził sesje z ponad tysiącem ludzi. Jest założycielem De Long Ancient Mystery School w Saskatoon. Jej celem jest pomaganie ludziom w rozbudzaniu ich wewnętrznego potencjału psychicznego oraz duchowego. Są tam również prowadzone zajęcia dotyczące rozwoju parapsychologicznego i pradawnych technik uzdrawiania.
Douglas de Long uważa, że jeśli się bada swoje poprzednie wcielenia można się dowiedzieć mnóstwa rzeczy o samych sobie. Widzimy wtedy, że obecne życie to ukoronowanie ciągu wcześniejszych reinkarnacji. Zdaje sobie wtedy człowiek sprawę ze swojej nieśmiertelności oraz z tego, że anioły i przewodnicy duchowi darzą nas miłością i zapewniają ochronę.
W książce są zaprezentowane techniki i ćwiczenia, które pomagają w przywołaniu wspomnień z poprzednich żyć spędzonych w innym wymiarze. Opisane metody pozwalają zobaczyć ciemne zakamarki własnego umysłu i dotrzeć do wcześniejszych wcieleń. Autor uważa, że co trzeci człowiek może zostać zahipnotyzowany w sposób tradycyjny. Wiele osób nie jest w stanie poddać się jednak hipnozie. Proponowane metody mają pomóc w obniżeniu częstotliwości fal mózgowych, dzięki czemu mózg będzie miał możliwość spokojnie dryfować Odczuwa się to wtedy jako silne rozluźnienie i wchodzi głęboko w odmienny stan świadomości. Jest to niezbędne aby móc odbierać informacje z poprzednich wcieleń.
Autor przedstawia ćwiczenia zarówno dla początkujących jak i dla tych którzy już mieli kontakt zarówno z hipnozą jak i medytacją, którą uważa za drzwi do wcześniejszych wcieleń. Mnie osobiści bardzo ciekawą metoda wydaje się technika świec i lustra. Mamy tutaj możliwość po odpowiednim ułożeniu tych przedmiotów zobaczyć naprawdę niesamowite rzeczy. Poprzez zmianę swojej twarzy, co już jest solidnym zaskoczeniem, poprzez widzenie osób całkowicie obcych lub takich , które nam się wydają znajome. Mogą one należeć zarówno do mężczyzn jak i kobiet. Jest to metoda mogąca dać nam dużo informacji na temat naszych poprzednich wcieleń. Autor uważa, że im częściej wykonuje się dane ćwiczenie tym więcej informacji uzyskujemy. Technika szklanki wody i białego światła jest również ogromnie ciekawą propozycja pomocy przy reinkarnacji. Opis i całość prowadzenia jest już zdecydowanie bardziej skomplikowana. Wykorzystuje tu się Uniwersalną Energię, która powstaje dzięki negatywnej energii lewej reki. Trzymana w rękach woda w szklance co najmniej przez pięć minut ładuje się ich mieszanką. Po jej wypiciu musimy się położyć i zastosować opisaną dokładnie formę wizualizacji, której efektem może być astralna podróż.
„Podróże w czasie” to ogromnie ciekawe opracowanie pełniące funkcję swoistego podręcznika do nauki podróży „w czasie”. Czytelnik znajdzie tu również zabawne i inspirujące powieści. Możemy się nie zgodzić z teoriami przedstawionymi przez autora, ale trzeba przyznać, że książka jest ogromnie dopracowana i przedstawia bardzo dużo różnorodnych sposobów choćby medytacji, których można zastosować na co dzień. Może warto choćby spróbować wyruszyć w podróż, która tłumaczyłaby nam pewne zachowania w teraźniejszości. Dlatego życzę wszystkim czytającym szerokiej i bezpiecznej drogi.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena